INTENCJE - Franciszek Ostróda

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

INTENCJE

OGŁOSZENIA INTENCJE
 
 
Niedziela, 25.06.2017
 8.00 Za + rodziców Janinę i Stanisława oraz siostrę Zofię i brata Mieczysława
10.00  Za + Janinę i zmarłych z rodziny KOWALIKÓW
10.00  Za + Walentynę i Zygmunta UŚCINOWICZ i zmarłych z rodziny
11.30  O Boże błogosławieństwo w 12. rocznicę ślubu Pawła i Katarzyny MATYSIUK
11.30  Za + Jana GINTOWT i rodziców z obojga stron
18.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
Poniedziałek, 26.06
 8.00 Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
18.00  Za + Janusza ŚWIDWIŃSKIEGO w 1. rocz. śm. i zmarłych z rodziny OPACKICH i ZUMBRZYCKICH
18.00  W intencji parafian
Wtorek, 27.06
 8.00 Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 18.00 Za + Jana STEFAŃSKIEGO w 22. rocz. śm. i jego wnuka Wojciecha
Środa, 28.06
8.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00  Za + Halinę, Władysława – z okazji imienin oraz zmarłych z ich rodzin

Czwartek, 29.06
 8.00 Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
18.00  O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Solenizantów: Jana, Pawła, Piotra i Wandy DĄBROWSKICH
18.00  Za + Stanisława SZABLICKIEGO w 12. rocz. śm. oraz za zmarłych z rodziny SZABLICKICH, ROSA, SZWARC, DOBIEGLEWSKICH i za sąsiadów
Piątek, 30.06
 8.00 Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
18.00  Za + Włodzimierza URBAŃSKIEGO w 12. rocz. śm.
i rodziców z obojga stron
Sobota, 01.07
 8.00  W intencji Wspólnoty Klasztornej
10.30  O Boże błogosławieństwo dla wspólnoty Żywego Różańca
10.30  O zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla o. Kazimierza i jego mamy
13.00  W intencji Patryka, jego rodziców i chrzestnych
18.00  Za + Józefa DAWIDKO w 9. rocz. śm. o życie wieczne

Niedziela, 18.06.2017
 
 8.00  Za + Elżbietę WOLSKĄ oraz za zmarłych z rodziny WOLSKICH i ZAREMBÓW
 
 
10.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
10.00  W intencji parafian
 
 
11.30  
 
 
18.00  Za + Antoninę, Mariana, Andrzeja i Romualda
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 19.06
 
 8.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 
 
18.00  O zdrowie dla brata Andrzeja
 
18.00  Za + Tadeusza NOWICKIEGO w 30. Rocz. śm., żonę Janinę i zmarłych z obojga stron
 
 
 
 
 
Wtorek, 20.06
 
 8.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 8.00  Z okazji urodzin Bernadetty i Beaty o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
 
 
 
18.00  Za + Zbigniewa WOŹNIAK i Anielę KURIATĘ
 
18.00  Za + Feliksa i Mariana ŁUGIEWICZ i rodziców z obojga stron
 
 
 
 
 
Środa, 21.06
 
8.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej
 
Nieustającej Pomocy
 
18.00  Za + Jacka w 20. rocz. śm.
 
 
 
Czwartek, 22.06
 
 8.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 
 
18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Niepokalanej i św. Maksymiliana dla Janiny BRZEZIŃSKIEJ i Janiny ODOLIŃSKIEJ
 
 
 
 
 
 
Piątek, 23.06
 
 8.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 
18.00  Za + Janinę HANZEK – w miesiąc po śmierci
 
 
 
 
 
 
Sobota, 24.06
 
 8.00  Za + Janinę ROCHOŃ
 
 8.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 
17.00  W intencji nowożeńców Karoliny i Łukasza
 
 
18.00  Za + Irenę i Edwarda GRABARCZYK w kolejną rocznicę śmierci
 
 
 
 
 
 
 
 
Niedziela, 11.06.2017
 
 8.00  Za + Jadwigę i Władysława RUTYNOWSKICH oraz Urszulę i Henryka MAKOWSKICH
 
 
10.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 
11.30  Dziękczynna za dar rodziców BANACH i LENDZION oraz SZTENDERSKICH z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla Halinki, jej rodziców i dziadków

 
18.00  W intencji parafian
 
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 12.06
 
 8.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 
 
18.00  O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i jej rodziny
 
 
 
 
 
 
Wtorek, 13.06
 
 8.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 
 
18.00  O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wspólnoty
 
Odnowy w Duchu Świętym oraz Małgorzaty BUKOWSKIEJ i
 
Janiny BARAŃSKIEJ
 
 
 
 
 
 
 
Środa, 14.06
 
8.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej
 
Nieustającej Pomocy
 
 
Czwartek, 15.06
 
 8.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 
 
10.00  O Boże błogosławieństwo dla życzliwych i hojnych ofiarodawców na kwiaty
 
10.00  Za + Teresę ZAKRZEWSKĄ w 5. rocz. śm. i zmarłych z Rodziny
 
 
18.00  W intencji parafian
 
 
 
 
 
 
Piątek, 16.06
 
 8.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 
18.00  W intencji wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej z okazji 100. rocznicy Objawień Fatimskich i powstania Rycerstwa
 
18.00  Za + Stanisławę ŁĄCZYŃSKĄ – w miesiąc po pogrzebie
 
 
 
 
 
 
Sobota, 17.06
 
 8.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 
15.00 W intencji nowożeńców Anny i Pawła
 
 
18.00  Za + Stanisławę BIAŁAS
 

Niedziela, 04.06.2017
 
 8.00  Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski w 49. rocznicę ślubu Henryki i Eugeniusza z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary
 
Ducha Świętego na dalsze lata wspólnego życia.
 
 
10.00  W intencji parafian
 
10.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 
11.30  Za + Benedykta JODŁOWSKIEGO w 2. rocz. śm.
 
 
15.30  O wiarę i dary Ducha Świętego dla Kazimierza 7/9
 
 
18.00  Za + Rodziców Jadwigę i Zygfryda
 
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 05.06
 
 8.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 8.00  O wiarę i dary Ducha Świętego dla Kazimierza 8/9
 
 
18.00  Dziękczynna w 34. rocz. święceń kapłańskich z prośbą o Boże błog. i dary Ducha Świętego dla o. Kazimierza – int. od FZŚ
 
18.00  Za + Franciszka KOCZARA w 10. rocz. śm.
 
18.00  Za + Elżbietę WOLSKĄ – w miesiąc po śmierci
 
 
 
 
 
 
Wtorek, 06.06
 
 8.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 8.00  O wiarę i dary Ducha Świętego dla Kazimierza 9/9
 
 
18.00  Za + Jana WASZKIEL w 10. rocz. śm.
 
18.00  Za + Krystynę MIKOS w 2. rocz. śm.
 
 
 
 
 
 
 
Środa, 07.06
 
8.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 
 
 
 
 
 
 
Czwartek, 08.06
 
 8.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 8.00  Za + Teresę SARNACKĄ w 1. rocz. śm.
 
 
18.00  Za + Zofię i Zygmunta PŁOSKICH w 3. rocz. śm.
 
 
 
 
 
 
Piątek, 09.06
 
 8.00  Za + + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 
15.00  W intencji nowożeńców Magdaleny i Krzysztofa
 
 
16.00  W intencji nowożeńców Korneli i Pawła
 
 
18.00  Za + Ryszarda KWIATKOWSKIEGO w 6. Rocz. śm. oraz
 
Antoniego i Andrzeja KWIATKOWSKICH
 
 
 
 
 
 
Sobota, 10.06
 
 8.00  Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
 
 
18.00 Za + Kazimierza KSIĘŻOPOLSKIEGO, rodziców i rodzeństwo z obojga stron
 
18.00  Za + Kazimierza WOLSKIEGO w 1. rocz. śm. oraz zm. z rodz. WOLSKICH
 
 
 
Niedziela, 28.05.2017
8.00 Za + Adelę KOZICZ w 8. rocz. śm. i Władysława KOZICZ w 33. rocz. śm.
10.00 W intencji parafian
11.30 Za + Jana SZYPCZYŃSKIEGO w 10. rocz. śm. i za rodziców z obojga stron
18.00 Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO     greg. 28/30
Poniedziałek, 29.05
8.00 Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO     greg. 29/30
18.00 Za + Eugenię SZURPICKĄ w 1. rocz. śm. – o zbawienie i życie wieczne
Wtorek, 30.05
8.00 Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO     greg. 30/30
18.00 Za + Andrzeja CZYŻA w 1. rocz. śm.
Środa, 31.05
8.00 O zdrowie dla Dominika
18.00 Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Czwartek, 01.06
8.00 W intencji Wspólnoty Klasztornej
8.00 Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
18.00 Za Ojca Św. i za wszystkich powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
Piątek, 02.06
8.00 Za + Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu i zmarłych z FZŚ
18.00 Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
Sobota, 03.06
8.00 Za + Janinę, Ludwika i Jacka KAFEL
10.30 O Boże błog. dla wspólnoty Żywego Różańca
18.00 Za + Jerzego i Walerię MIKOŁAJCZYK

Niedziela, 21.05.2017
 
 8.00  Za + Jerzego WRZOCHALA w 3. rocz. śm. i rodziców z obojga stron
 
 
10.00  O Boże błogosławieństwo dla Emilii w dniu urodzin
 
 
11.30  W intencji Prymicjanta i parafian
 
 
18.00  Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO     greg. 21/30
 
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 22.05
 
 8.00  Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO     greg. 15/30
 
 8.00  Za + Janinę KWIETNIEWSKĄ w rocz. śm. i Jana KWIETNIEWSKIEGO
 
 
18.00  W intencji wszystkich przyjaciół, znajomych i tych, którzy w jakikolwiek sposób byli zaangażowani w przebieg uroczystości prymicyjnych
 
18.00  O Boże błog. i opiekę św. Franciszka dla Zofii z racji imienin – int. od FZŚ
 
 
 
 
 
 
Wtorek, 23.05
 
 8.00  Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO     greg. 16/30
 
 
18.00  Żeby Magda odnalazła właściwą drogę
 
18.00  Przez Niepokalane Serce Maryi za dusze czyśćcowe
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Środa, 24.05
 
8.00  Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO       greg. 24/30
 
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 
18.00  W intencji parafian, ofiarodawców, dobrodziejów i budowniczych naszej świątyni
 
 
 
 
 
 
Czwartek, 25.05
 
 8.00  Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO     greg. 25/30
 
 
18.00  Za + Henryka NIECIECKIEGO w 7. rocz. śm. i zmarłych z rodziny NIECIECKICH i KOCHAŃCZYKÓW
 
 
 
 
 
 
Piątek, 26.05
 
 8.00  Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO     greg. 26/30
 
 8.00  Za + Helenę POSNIN z okazji Dnia Matki i urodzin – od córki i zięcia
 
 
18.00  Dziękczynna w 88. Rocznicę urodzin z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Agnieszki
 
18.00  Za + Janinę ROCHOŃ – z okazji Dnia Matki
 
 
 
 
 
 
Sobota, 20.05
 
 8.00  Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO     greg. 27/30
 
 
18.00 Za + Antoninę MROCZEK w 7. rocz. śm. i zmarłych z rodziny
 
 
 
 
 
 
Niedziela, 14.05.2017
8.00 Za + Teresę w 10. rocz. śm. i Władysława RYSZKOWSKICH
10.00 W intencji parafian
11.30 W intencji dzieci przeżywających rocznicę I-Komunii św.
15.30 O zdrowie dla Pauliny
18.00 Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO     greg. 14/30
Poniedziałek, 15.05
8.00 O zdrowie i opiekę Matki Bożej dla siostry Zofii na dalsze lata życia
8.00 Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO     greg. 15/30
18.00 Za + Barbarę, Helenę i Franciszka GEJZA
18.00 Za + Stanisława ZALEWSKIEGO w 45. Rocz. śm., żonę Lucynę, braci i bratowe z rodziny ZALEWSKICH oraz rodziców z obojga stron.
Wtorek, 16.05
8.00 Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO     greg. 16/30
18.00 Dziękczynna w 20. rocz. urodzin Heleny z prośbą o Boże błog.
18.00 W intencji Rycerstwa Niepokalanej z okazji 100. Rocznicy Objawień Fatimskich i utworzenia Rycerstwa
18.00 Za + Wacława PIĄTEK w 3. rocz. śm.
Środa, 17.05
8.00 Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO       greg. 17/30
18.00 Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 Za + Marię NIDZGORSKĄ w 25. rocz. śm. i zmarłych z rodziny NIDZGORSKICH i ROCHNIŃSKICH
Czwartek, 18.05
8.00 Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO     greg. 18/30
18.00 O szczęśliwe rozwiązanie i opiekę Matki Bożej dla matki i jej dziecka
Piątek, 19.05
8.00 Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO     greg. 19/30
18.00 Za + Władysławę ANDRZEJEWSKĄ w 2. rocz. śm.
Sobota, 20.05
8.00 Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO     greg. 20/30
11.00 święcenia kapłańskie
18.00 W intencjach, które Matka Najświętsza ma w Swoim Niepokalanym Sercu

Niedziela, 30.04.2017
 
 8.00  W intencji parafian
 
 
10.00  Dziękczynna z okazji 80. urodzin Marianny DZIEŁAK z prośbą o zdrowie i Boże błog. na dalsze lata dla Jubilatki
 
10.00  Za + Ryszarda BUDZICH i rodziców z obojga stron
 
 
11.30  Za + Rodziców Martę i Józefa PIĄTEK oraz dziadków z obojga stron
 
 
18.00  Za + Edmunda BIELONKO    greg. 29/30
 
 
 
 
 
 
Po
 
niedziałek, 01.05
 
 8.00  W intencji naszej Wspólnoty Klasztornej
 
 8.00  Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO    greg. 1/30
 
 
18.00  Za + Edmunda BIELONKO    greg. 30/30
 
 
 
 
 
 
Wtorek, 02.05
 
 8.00  Za + Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu oraz zmarłych z FZŚ
 
 
18.00  Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO    greg. 2/30
 
 
 
 
 
 
Środa, 03.05
 
8.00  Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO      greg. 3/30
 
 
10.00  Za + Czesława i Reginę KAPEROWSKICH oraz Krzysztofa ZMITROWICZ
 
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 
Czwartek, 04.05
 
 8.00  Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO    greg. 4/30
 
 
18.00  Za Ojca Świętego i za wszystkich powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne – int. od FZŚ
 
 
 
 
 
 
Piątek, 05.05
 
 8.00  Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO    greg. 5/30
 
 
18.00  Za + Eulalię ZIÓŁKOWSKĄ – w miesiąc po pogrzebie
 
 
 
 
 
 
Sobota, 06.05
 
 8.00  Za + Alojzego TRUSZKOWSKIEGO    greg. 6/30
 
 
10.30  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla wspólnoty Żywego Różańca
 
 
16.00  W intencji nowożeńców Tomasza i Natalii
 
 
18.00 Za + Mariannę, Jarosława i Helenę
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Niedziela, 23.04.2017
 
 8.00  O zdrowie, Boże błog., Miłosierdzie Boże, o wieczne uświęcenie i zbawienie dla żyjących i zmarłych z rodziny BARANOWSKICH, KAMIŃSKICH, NIEDZIAŁKOWSKICH, PISKURÓW, PRZEPIÓRKÓW 9/9
 
 
10.00  W intencji parafian
 
 
11.30  Dziękczynna za 35 lat sakramentu małżeństwa Henryka i Grażyny LENDZION z prośbą o Boże błog. dla Jubilatów na dalsze lata życia i dla całej rodziny.
 
 
15.30  O zdrowie po wypadku samochodowym dla Aurelii KORDAS
 
 
18.00  Za + Edmunda BIELONKO    greg. 22/30
 
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 24.04
 
 8.00  Za + Edmunda BIELONKO    greg. 23/30
 
 
18.00  O zdrowie, potrzebne łaski i Boże błog. dla Agnieszki – int. od FZŚ
 
 
 
 
 
 
Wtorek, 25.04
 
 8.00  Za + Edmunda BIELONKO    greg. 24/30
 
 
18.00  Za + Piotra SZTRAMSKIEGO w miesiąc po pogrzebie
 
 
 
 
 
 
Środa, 26.04
 
8.00  Za + Edmunda BIELONKO      greg. 25/30
 
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 
Czwartek, 27.04
 
 8.00  Za + Edmunda BIELONKO    greg. 26/30
 
 
18.00  Za + Jolantę IMPINNA – z okazji urodzin
 
 
 
 
 
 
Piątek, 28.04
 
 8.00  Za + Edmunda BIELONKO    greg. 27/30
 
 
18.00  Za + Józefa ŚLIWIŃSKIEGO w 11. rocz. śm. i Teresę ŚLIWIŃSKĄ
 
 
 
 
 
 
Sobota, 29.04
 
 8.00  Za + Edmunda BIELONKO    greg. 28/30
 
 
18.00 Dziękczynna w 6. rocz. sakramentu małżeństwa Anny i Piotra
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niedziela, 16.04.2017
 
 6.00  W intencji parafian
 
 6.00  W intencji Dobrodziejów Klasztoru i Parafii, Ofiarodawców na kwiaty i dekoracje, sprzątających kościół, przygotowujących wystrój
 
 
10.00  Za + Edmunda BIELONKO    greg. 15/30
 
 
11.30  Dziękczynna w 40. rocznicę sakramentu małżeństwa Barbary i Edwarda z prośbą o Boże błog. dla Jubilatów i całej rodziny.
 
 
18.00  O zdrowie, Boże błog., Miłosierdzie Boże, o wieczne uświęcenie i zbawienie dla żyjących i zmarłych z rodziny BARANOWSKICH, KAMIŃSKICH, NIEDZIAŁKOWSKICH, PISKURÓW, PRZEPIÓRKÓW 2/9
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 17.04
 
   8.00  O zdrowie, Boże błog., Miłosierdzie Boże, o wieczne uświęcenie i zbawienie dla żyjących i zmarłych z rodziny BARANOWSKICH, KAMIŃSKICH, NIEDZIAŁKOWSKICH, PISKURÓW, PRZEPIÓRKÓW 3/9
 
 8.00  Za + Edmunda BIELONKO    greg. 16/30
 
 
10.00  Dziękczynna w 45. rocznicę sakramentu małżeństwa Barbary i Stanisława z prośbą o Boże błog. na dalsze lata życia
 
10.00  Za + z Rodziny i Przyjaciół
 
 
11.30  Dziękczynna za 70 lat życia z prośbą o Boże błog. na dalsze lata życia dla Henryka
 
 
18.00  Dziękczynna w 2. rocz. sakramentu małżeństwa Doroty i Karola z prośbą o Boże błog. na dalsze lata życia Jubilatów i córki Zofii
 
 
 
 
 
 
Wtorek, 18.04
 
 8.00  O zdrowie, Boże błog., Miłosierdzie Boże, o wieczne uświęcenie i zbawienie dla żyjących i zmarłych z rodziny BARANOWSKICH, KAMIŃSKICH, NIEDZIAŁKOWSKICH, PISKURÓW, PRZEPIÓRKÓW 4/9
 
 
18.00  Za + Jana BEREDE w 35. rocz. śm., Adelę oraz zmarłych z rodziny BEREDÓW i SZELESTÓW
 
18.00  Za + Edmunda BIELONKO    greg. 17/30
 
 
 
 
 
 
Środa, 19.04
 
8.00  O zdrowie, Boże błog., Miłosierdzie Boże, o wieczne uświęcenie i zbawienie dla żyjących i zmarłych z rodziny BARANOWSKICH, KAMIŃSKICH, NIEDZIAŁKOWSKICH, PISKURÓW, PRZEPIÓRKÓW 5/9
 
8.00  Za + Edmunda BIELONKO      greg. 18/30
 
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 
 
 
 
 
Czwartek, 20.04
 
 8.00  O zdrowie, Boże błog., Miłosierdzie Boże, o wieczne uświęcenie i zbawienie dla żyjących i zmarłych z rodziny BARANOWSKICH, KAMIŃSKICH, NIEDZIAŁKOWSKICH, PISKURÓW, PRZEPIÓRKÓW        6/9
 
 
18.00  Dziękczynna w 3. rocznicę urodzin Dawidka z prośbą o dalsze błogosławieństwo
 
18.00  Za + Edmunda BIELONKO    greg. 19/30
 
 
 
 
 
 
 
 
Piątek, 21.04
 
 8.00  O zdrowie, Boże błog., Miłosierdzie Boże, o wieczne uświęcenie i zbawienie dla żyjących i zmarłych z rodziny BARANOWSKICH, KAMIŃSKICH, NIEDZIAŁKOWSKICH, PISKURÓW, PRZEPIÓRKÓW        7/9
 
 
18.00  Za + Wiesławę MIRA o zbawienie i życie wieczne dla niej – od całej rodziny
 
18.00  Za + Edmunda BIELONKO    greg. 20/30
 
 
 
 
 
Sobota, 22.04
 
 8.00  O zdrowie, Boże błog., Miłosierdzie Boże, o wieczne uświęcenie i zbawienie dla żyjących i zmarłych z rodziny BARANOWSKICH, KAMIŃSKICH, NIEDZIAŁKOWSKICH, PISKURÓW, PRZEPIÓRKÓW        8/9
 
 
12.00  W intencji Antoniny Podolak, jej rodziców i chrzestnych
 
 
16.00  W intencji nowożeńców Anny i Krzysztofa
 
 
18.00 Za + Edmunda BIELONKO     greg. 21/30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Niedziela, 02.04.2017
 
 8.00  Dziękczynna w 45. rocznicę małżeństwa Grażyny i Jerzego z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata dla Jubilatów i całej rodziny
 
 
10.00  Za + Henryka w 22. rocz. śm. i Ryszarda
 
 
11.30  Za + Helenę, Bronisława, Urszulę TKACZYKÓW i rodziców z obojga stron
 
 
18.00  Za + Edmunda BIELONKO    greg. 2/30
 
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 03.04
 
   8.00  Za + Edmunda BIELONKO  greg. 3/30
 
 
18.00  Za + Reginę KAPEROWSKĄ – w miesiąc po śmierci
 
 
 
 
 
 
Wtorek, 04.04
 
 8.00  Za + Edmunda BIELONKO    greg. 4/30
 
 
18.00  W intencji parafian
 
 
 
 
 
 
Środa, 05.04
 
 8.00  Za + Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu oraz zmarłych z FZŚ
 
8.00  Za + Edmunda BIELONKO     greg. 5/30
 
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 
 
 
 
 
 
Czwartek, 06.04
 
 8.00  Za + Edmunda BIELONKO    greg. 6/30
 
 
18.00  Za Ojca Św. i za wszystkich powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
 
 
 
 
 
Piątek, 07.04
 
 8.00  Za + Edmunda BIELONKO    greg. 7/30
 
 
18.00  Za + Jacka – od rodziny
 
 
 
 
 
Sobota, 08.04
 
 8.00  Za + Edmunda BIELONKO    greg. 8/30
 
 
18.00  Za + Franciszka i rodziców z obojga stron
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Niedziela, 26.03.2017
 
 8.00  Za + Stanisława RUSZCZYKA w 18. rocz. śm. oraz rodziców Mariannę i Stanisława
 
 
10.00  W intencji parafian
 
 
11.30  Za + Tadeusza GRANC w 3. Rocz. śm. oraz za rodziców z rodziny GRANCÓW i KALINOWSKICH
 
 
18.00  Za + Jadwigę, Jana, Romana i Mariannę ŻMIJEWSKICH w kolejne rocznice
 
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 27.03
 
   8.00  
 
   
 
18.00  O łaskę uzdrowienia dla Magdy - Krzysiek
 
 
 
 
 
 
Wtorek, 28.03
 
 8.00  
 
 
18.00  
 
 
 
 
 
 
Środa, 29.03
 
 8.00  Dziękczynna za 85 lat życia Eleonory KRUPIŃSKIEJ z prośbą o Bożą opiekę i błogosławieństwo dla Jubilatki, dzieci i wnuków
 
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieust. Pomocy
 
 
 
 
 
 
 
Czwartek, 30.03
 
 8.00  
 
 
18.00  O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Solenizantek Bożeny BREJNY i Bernadety LACHOWICZ
 
 
 
 
 
Piątek, 31.03
 
 8.00  
 
 
18.00  Za + Jana, Ryszarda, Jadwigę i Juliana WILCZEWSKICH
 
 
 
 
 
Sobota, 01.04
 
 8.00  W intencji Wspólnoty Klasztornej
 
 
10.30  O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla wspólnoty Żywego Różańca
 
 
18.00  Za + Edmunda BIELONKO   greg. 1/30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Niedziela, 12.03.2017
 
 8.00  Za + żonę Danutę RZEPIŃSKĄ w 26. rocz. śm.
 
 
10.00  Za + Jana BUŃKĘ, rodziców i braci
 
10.00  W intencji parafian
 
 
11.30  Za + Jana, Krzysztofa, Jana i Anastazję GURCZYŃSKICH i Tadeusza PONIKIEWSKIEGO
 
 
18.00  Za + Henrykę i Rafała KUBIŃSKICH w kolejne rocznice śmierci
 
18.00  O dobrą śmierć dla Alfredy 7/9
 
 
 
 
Poniedziałek, 13.03
 
   8.00  O dobrą śmierć dla Alfredy 8/9
 
   
 
18.00  W intencjach, które Matka Najświętsza ma w swoim Sercu
18.00  O zdrowie, potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo dla Krystyny KUZAKI – int. od FZŚ
 
 
 
 
 
Wtorek, 14.03
 
 8.00  O dobrą śmierć dla Alfredy 9/9
 
 8.00  O świętość dla kapłanów i nawrócenie dla grzeszników
 
 
18.00  O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym oraz dla Solenizantek Bożeny MILEWSKIEJ i Krystyny FILIPKOWSKIEJ
 
 
 
 
 
Środa, 15.03
 
 8.00  Przez Niepokalane Serce Maryi i Serce Jezusa o pokój w rodzinach w Polsce, na świecie, w naszych sercach, teraz i na wieczność, o łaskę świętości
 
 8.00  Za + Julię SIKORSKĄ
 
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieust. Pomocy
 
 
 
 
Czwartek, 16.03
 
 8.00  By Pan Jezus był ukochany przez wszystkich ludzi a Jego Królestwo rozrastało się coraz bardziej na całej ziemi
 
 
18.00  W intencji Rycerstwa Niepokalanej z okazji 100 rocznicy Objawień Fatimskich i utworzenia Rycerstwa
 
 
 
 
Piątek, 17.03
 
 8.00  Za wszystkich, którzy czynią dobro, żeby im Pan Bóg błogosławił, a dla czyniących zło o łaskę nawrócenia
 
 
 
18.00  
 
 
 
 
 
Sobota, 18.03
 
 8.00  
 
 
18.00  Za + Jana FIAŁKOWSKIEGO – w miesiąc po pogrzebie
 
 
 
 
 
 
Niedziela, 05.03.2017
 
 8.00  W intencji parafian
 
 
10.00  Dziękczynna w 30. rocznicę urodzin Piotra i Pauliny z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
 
10.00  W intencji Solenizanta o. Kazimierza – od wspólnot parafialnych
 
 
11.30  Za + Annę WITKOWSKĄ w 6. rocz. śm., Stanisława, Henryka i Leszka WITKOWSKICH
 
 
18.00  Za + Henrykę BANASZEWSKĄ – w miesiąc po śmierci
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 06.03
 
   8.00  O dobrą śmierć dla Alfredy 1/9
 
   
 
18.00  O Boże błogosławieństwo dla Solenizantki Kazimiery DEGIEŚ – int. od FZŚ
 
18.00  Za + Helenę OSIŃSKĄ, Władysława RYBICKIEGO i dziadków z obojga stron
 
 
 
 
 
Wtorek, 07.03
 
 8.00  O dobrą śmierć dla Alfredy 2/9
 
 
18.00  Za + Józefa SZPILEWSKIEGO w 2. rocz. śm. i Lucynę SZPILEWSKĄ
 
 
 
 
 
Środa, 08.03
 
 8.00  O dobrą śmierć dla Alfredy 3/9
 
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieust. Pomocy
 
 
 
 
 
Czwartek, 09.03
 
 8.00  O dobrą śmierć dla Alfredy 4/9
 
 
18.00  O Boże błogosławieństwo dla Doroty w dniu urodzin
 
18.00  Za + syna Jacka – od rodziny
 
 
 
 
 
Piątek, 10.03
 
 8.00  O dobrą śmierć dla Alfredy 5/9
 
 
 
18.00  W pewnej intencji
 
 
 
 
 
Sobota, 11.03
 
 8.00  O dobrą śmierć dla Alfredy 6/9
 
 
18.00  Za + Dominikę w 24. rocz. śm. i Władysława KRZYWICKICH
 
 
 
 
 
 
 
 
Niedziela, 19.02.2017
 
 8.00  Za + Kazimierę w 4. rocz. śm., Jerzego w 17. rocz. śm. i Jana w 28. rocz. śm. z rodziny SIERADZAN
 
 
10.00  W intencji parafian
 
 
11.30  Za + Walentego w 18. rocz. śm., Krystynę i zmarłych z obojga stron
 
 
18.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO   greg. 19/30
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 20.02
 
   8.00  O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Irenki PRZYBOROWSKIEJ
 
   
 
18.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO   greg. 20/30  
 
 
 
 
 
Wtorek, 21.02
 
 8.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO   greg. 21/30  
 
 
18.00  Za + Zofię w 12. rocz. śm., Janinę i Stanisława, Mieczysława oraz zmarłych dziadków
 
 
 
 
 
Środa, 22.02
 
 8.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO   greg. 22/30
 
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieust. Pomocy
 
 
 
 
 
 
Czwartek, 23.02
 
 8.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO   greg. 23/30
 
 
18.00  Za + Teresę ŚLIWIŃSKĄ w 23. rocz. śm. i Józefa ŚLIWIŃSKIEGO
 
 
 
 
 
Piątek, 24.02
 
 8.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO   greg. 24/30
 
 
 
18.00  Za + Pawła MIKSA w 8. rocz. śm. oraz jego rodziców Helenę i Czesława
 
 
 
 
 
Sobota, 25.02
 
 8.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO   greg. 25/30
 
 
18.00  Za + Kazimierza w 5. Rocz. śm., Michała i Stanisława KOŁAKOWSKICH oraz Ryszarda GOLIŃSKIEGO
 
 
 
Niedziela, 12.02.2017
 
 8.00  Za + Franciszkę w 12. rocz. śm., Jana w 6. rocz. śm. oraz rodziców Leokadię i Franciszka
 
 
10.00  W intencji parafian
 
10.00  Za + Weronikę i Floriana LENART oraz rodziców z obojga stron
 
 
11.30  Za + Wojciecha BAŁACHOWSKIEGO w 1. rocz. śm. – od kolegów i koleżanek z pracy
 
 
18.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO        greg. 12/30
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 13.02
 
 8.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO        greg. 13/30
 
  
 
18.00 Za + Bronisławę WRÓBEL w 4. rocz. śm.
 
 
 
 
 
Wtorek, 14.02
 
 8.00  
 
  
 
18.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO        greg. 14/30
 
 
 
 
 
Środa, 15.02
 
 8.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO        greg. 15/30
 
  
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy
 
 
 
 
 
Czwartek, 16.02
 
 8.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO        greg. 16/30
 
 
 
18.00
 
 
 
 
 
Piątek, 17.02
 
 8.00  
 
 
18.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO        greg. 17/30
 
 
 
 
 
Sobota, 18.02
 
 8.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO        greg. 18/30
 
 
18.00  
 
 
 
 
Niedziela, 05.02.2017
 
 8.00  W intencji parafian
 
 
10.00  Dziękczynna w 25. rocznicę sakramentu małżeństwa Beaty i Mariusza z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski w rodzinie
 
10.00  Za + Antoninę, Mariana i dziadków z obojga stron oraz Andrzeja i Romualda
 
 
11.30  Za + Stefana w 1. rocz. śm., Teresę w 6. rocz. śm. i Eugeniusza w 1. rocz. śm. POLEWACZYKÓW oraz za zmarłych z rodziny POLEWACZYKÓW
 
11.30  Za  + Stefana MUCHĘ w 2. rocz. śm.
 
 
18.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO   greg. 5/30
 
 
 
 
Poniedziałek, 06.02
 
   8.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO   greg. 6/30
 
   
 
18.00  Za + Pelagię LIS – od siostry Cecylii
 
 
 
 
Wtorek, 07.02
 
 8.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO   greg. 7/30  
 
 
18.00  O Boże błog. I potrzebne łaski dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym i dla Marii BEDNARSKIEJ z okazji imienin
 
 
 
 
 
Środa, 08.02
 
 8.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO   greg. 8/30
 
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieust. Pomocy
 
 
 
 
 
 
Czwartek, 09.02
 
 8.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO   greg. 9/30
 
 
18.00  W intencji Solenizanta o. Tomasza
 
18.00  Za + syna Jacka – od rodziny
 
18.00  Za + Teresę CZYJAK w 3. rocz. śm.
 
 
 
 
 
Piątek, 10.02
 
 8.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO   greg. 10/30
 
 
 
18.00  Za + Pelagię i Stanisława LIS i Jana WÓJCIKOWSKIEGO
 
 
 
 
 
Sobota, 11.02
 
 8.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO   greg. 11/30
 
 8.00  Za + Renatę KASZLEJEW
 
 
18.00  Za + Jadwigę ARCIKOWSKĄ i jej rodziców
 
18.00  Za + Bronisława w 10. rocz. śm.
 

Niedziela, 29.01.2016
 
 8.00  Za + Władysława KOZICZ w 33. rocz. śm. i Adelę KOZICZ w 8. rocz. śm.
 
 
10.00  Dziękczynna w 45. rocz. sakramentu małżeństwa z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Zofii i Stanisława na dalsze lata życia.
 
10.00  Za + Jana SKIBĘ w 25. rocz. śm. i Zofię SKIBĘ w 16. rocz. śm.
 
 
11.30  Za + Mirosławę SZYMAŃSKĄ w 6. rocz. śm.
 
 
18.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA   greg. 29/30
 
18.00  W intencji parafian
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 30.01
 
   8.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA   greg. 30/30
 
   
 
18.00  Za + Halinę w 1. rocz. śm. i Jerzego OLSZKO
 
 
 
 
 
Wtorek, 31.01
 
 8.00  Za + rodziców Walentego w 23. rocz. śm. i Helenę w 13. rocz. śm.
 
 
 
18.00  Za + Jadwigę CZERNIAWSKĄ w 19. rocz. śm. oraz Antoniego i Danutę
 
 
 
 
 
Środa, 01.02
 
 8.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO   greg. 1/30
 
 8.00  Za + Braci, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu oraz + z FZŚ
 
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieust. Pomocy
 
 
 
 
 
 
Czwartek, 02. 02
 
 8.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO   greg. 2/30
 
 Ex    W intencji Wspólnoty Klasztornej
 
 
18.00  Za Ojca Św., za wszystkich powołanych, o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ
 
 
 
 
 
Piątek, 03.02
 
 8.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO   greg. 3/30
 
 
 
18.00  Za + Zbigniewa GROCHOWINĘ – w miesiąc po pogrzebie
 
 
 
 
 
Sobota, 04.02
 
 8.00  Za + Jerzego ŻYGOWSKIEGO   greg. 4/30

 
10.30  O Boże błog. dla wspólnoty Żywego Różańca

 
18.00  Za + Antoninę i Józefa ZAWALICH
 
 
 
Niedziela, 22.01.2016
 
 8.00  Za + Kazimierza w 17. rocz. śm., Józefa w 15. rocz. śm. i Leona w 12. rocz. śm.
 
 8.00  Za + Irenę i Karola SZAWKO
 
 
10.00  Dziękczynna w 18. rocz. urodzin Wojciecha i 23. rocz. urodzin Martynki z prośbą o dalsze Boże błog.
 
10.00  W intencji parafian
 
 
11.30  Za + Kazimierza KSIĘŻOPOLSKIEGO, rodziców i rodzeństwo z obojga stron
 
11.30  Za + Waldemara PAWŁOWSKIEGO w 3. Rocz. śm. oraz dziadków Janinę i Edwarda PAWŁOWSKICH
 
 
18.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA   greg. 22/30
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 23.01
 
   8.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA   greg. 23/30
 
   
 
18.00  Za + Stanisławę BIAŁAS – w rocznicę urodzin
 
 
 
 
 
Wtorek, 24.01
 
 8.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA   greg. 24/30
 
 
 
18.00  Za + mamę i babcię Jadwigę KOZŁOWSKĄ w 1. rocz. śm.
 
 
 
 
 
Środa, 25.01
 
 8.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA   greg. 25/30
 
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieust. Pomocy
 
 
 
 
 
 
Czwartek, 26. 01
 
 8.00  Za + Kazimierę RAMOTOWSKĄ w 1. rocz. śm.
 
 
18.00 Za + Jerzego SIENKIEWICZA   greg. 26/30
 
 
 
 
 
Piątek, 27.01
 
 8.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA   greg. 27/30
 
 
 
18.00  
 
 
 
Sobota, 28.01
 
 8.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA   greg. 28/30
 
 
 
18.00  Za + Franciszka SIERACKIEGO w 13. rocz. śm.

 
Niedziela, 15.01.2017
 
 8.00  Za + Rodziców Anastazję i Bolesława KRUPIŃSKICH w 20. rocz. śm.
 
 
10.00  W intencji parafian
 
 
11.30  Za + z rodziny WRZESIŃSKICH, SOŁOBODOWSKICH i PEŁKÓW
 
11.30  Za + Jana GINTOWT i rodziców z obojga stron.
 
 
18.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA   greg. 15/30
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 16.01
 
 8.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA   greg. 16/30
 
   
 
18.00  
 
 
 
 
 
Wtorek, 17.01
 
 8.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA   greg. 17/30
 
 
 
18.00  Za + rodziców Annę i Mariana oraz braci Józefa i Leszka
 
 
 
 
 
Środa, 18.01
 
 8.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA   greg. 18/30
 
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieust. Pomocy
 
 
 
 
 
 
Czwartek, 19. 01
 
 8.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA   greg. 19/30
 
 
18.00  Za + Irenę DRZEWIECKĄ – w miesiąc po pogrzebie (od uczestników pogrzebu)
 
 
 
 
 
Piątek, 20.01
 
 8.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA   greg. 20/30
 
 
 
18.00  O wiarę, nadzieję i miłość w rodzinie oraz o pokój na świecie
 
 
 
 
 
Sobota, 21.01
 
 8.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA   greg. 21/30
 
 
 
18.00  Za + Teresę BYCZKOWSKĄ w 2. rocz. śm., Irenę i Jana NABIELEC oraz Helenę i Jana LASKOWSKICH
 
 
 
 
Niedziela, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki,01.01.2017 r.
 
 8.00  Za + Stanisława NIŻEWSKIEGO w 20. Rocz. Śm.
 
10.00  W intencji parafian
 
11.30  Za + Wojciecha BAŁACHOWSKIEGO w 1. rocz. śm.
 
18.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA         greg. 1/30
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 02.01.2017
 
 8.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA         greg. 2/30
 
 
18.00  W intencji Wspólnoty Klasztornej
 
 
 
 
 
Wtorek, 03.01.2017
 
 8.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA         greg. 3/30
 
 
18.00  Za + Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu oraz zmarłych z FZŚ
 
 
 
 
 
Środa, 04.01
 
 8.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA         greg. 4/30
 
 
18.00  Msza św. za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 
 
 
 
 
I - Czwartek, 05.01
 
 8.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA         greg. 5/30
 
 
 
18.00  Za Ojca Św., wszystkich powołanych, o nowe powołania, kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ
 
 
 
 
 
I - Piątek, Uroczystość Objawienia Pańskiego, 06.01
 
 8.00  Za + Marię BIELEWICZ, Franciszka, Zofię i rodziców z obojga stron
 
10.00  Za + Kazimierę MICKIEWICZ w 20. Rocz. śm., męża Edwarda i rodziców z obojga stron
 
10.00  Za + Jana BREJNA w 2. rocz. śm.
 
11.30  W intencji parafian
 
 
18.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA         greg. 6/30
 
 
 
 
 
I - Sobota, 07.01
 
 8.00  Za + Jerzego SIENKIEWICZA         greg. 7/30
 
10.30  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla wspólnoty Żywego Różańca oraz w intencji naszej Ojczyzny
 
 
18.00  Za + Romualda ZUMBRZYCKIEGO, Salomeę BIELEWICZ i zmarłych z rodziny


 
Niedziela, Uroczystość Narodzenia Pańskiego, 25.12.2016 r.
 
 0.00  W intencji parafian oraz ofiarodawców i dobrodziejów kościoła i klasztoru.
 
 0.00  Dziękczynna z prośbą o błog. Boże dla Haliny i Stanisława w 39. rocz. śubu
 
 0.00  Dziękczynna z prośbą o błog. Boże, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Rafała i Wioletty w 16. rocz. ślubu
 
 0.00  Za + Zbigniewa DOMINIAK w 13. rocz. śm. oraz rodziców Janinę i Jana
 
10.00  W intencji nowoochrzczonych, ich rodziców i chrzestnych
 
11.30  Za + Krzysztofa ZMITROWICZA – od całej rodziny i przyjaciół
 
11.30  Za + Annę SAWCZUK
 
18.00  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELONKO
 
 
 
 
Poniedziałek, Święto Św. Szczepana, 26.12
 
 8.00  
 
10.00  Za + Erwina BRAUN w 14. rocz. śm.
 
11.30  Za + Wojciecha MIKOS w 13. rocz. śm
 
18.00  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELONKO
 
 
 
 
Wtorek, Święto Św. Jana, 27.12
 
 8.00  O Boże wstawiennictwo za pośrednictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Alicji w dniu urodzin i w sprawach osobistych.
 
 8.00  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELONKO
 
 
18.00  Za + Irenę DRZEWIECKĄ – int. od sąsiadow z bloku 16 B
 
 
 
 
Środa, 28.12, Święto Św. Młodzianków
 
 8.00  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELONKO   
 
 
18.00  Msza św. za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 
 
 
 
Czwartek, 29.12.
 
 8.00  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELONKO
 
 
 
18.00  Za + Stanisławę BIAŁAS – int. od sąsiadów z bloku 16B
 
 
 
 
Piątek, 30.12
 
 8.00  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELONKO  
 
 
18.00  Za + Reginę i Bronisława PIETKIEWICZ
 
 
 
 
Sobota, 31.12
 
 8.00  
 
 
18.00  Dziękczynno-przebłagalna za miniony 2016 Rok
 
18.00  Za wszystkich zmarłych z naszej parafii w minionym roku
 
18.00  Za + Aleksandra TARŁOWSKIEGO w 42. rocz. śm.
 
 
 
 
 
Niedziela, 18.12
 
 8.00  Za + zm. z rodziny JASIUKIEWICZ, SYNDOMAN I KLIMECKICH
 
10.00  W intencji parafian
 
11.30  Za + Adama DWORZNICKIEGO w 1. rocz. śm. i Annę DWORZNICKĄ – od najbliższej rodziny
 
18.00  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELONKO
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 19.12
 
 6.30  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELONKO
 
  
 
18.00 Za + Wacława GRAMANA w 5. rocz. śm. oraz zmarłych z rodziny GRAMANÓW i FLASZYŃSKICH
 
 
 
 
 
Wtorek, 20.12
 
 6.30  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELONKO
 
  
 
18.00  Za + Annę, Stanisława i Bronisławę
 
 
 
 
 
Środa, 21.12
 
 6.30  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELONKO
 
  
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy
 
 
 
 
 
Czwartek, 22.12
 
 6.30  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELONKO
 
 
 
18.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Aleksandry i Jana w 39. rocz. ślubu
 
 
 
 
 
Piątek, 23.12
 
 6.30  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELONKO
 
 
18.00 Za + Halinę KARCZEWSKĄ w 3. rocz. śm.
 
 
 
 
 
Sobota, 24.12
 
 8.00  O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Ewy w dniu imienin – od FZŚ
 
 8.00  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELONKO

 
Niedziela, 11.12.2016
 
 8.00  W intencji parafian
 
10.00  Za + Jana Augustyna w 5. rocz. śm. i za rodziców z obojga stron z rodziny KUCHTÓW I BIELINÓW
 
11.30  Za + Ryszarda BUDZICH w 6. rocz. śm. i rodziców z obojga stron
 
18.00  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELANKO
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 12.12
 
 6.30  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELANKO  
 
   
 
18.00  Za + Rozalię i Kazimierza SZKWAREK
 
 
 
 
 
Wtorek, 13.12
 
 6.30 O Boże błogosławieństwo w dniu urodzin Witolda  
 
 6.30  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELANKO  
 
 
 
18.00  O Boże prowadzenie i potrzebne łaski dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym oraz Jadwigi i Krystyny z okazji imienin
 
 
 
 
 
Środa, 14.12
 
 6.30  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELANKO  
 
 6.30  Za + Tadeusza RAMOTOWSKIEGO w 9. rocz. śm. o zbawienie wieczne i pokój jego duszy  
 
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieust. Pomocy
 
18.00  Za + Stanisława TRUCHEL w 4. rocz. śm.  
 
 
 
 
Czwartek, 15. 12
 
 6.30  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELANKO  
 
   
 
18.00  Za + Józefa MAKOWSKIEGO w 2. rocz. śm.
 
18.00  Za + Rodziców: Aleksandra w 16. rocz. śm. i Helenę, Irenę i Władysława, Wacława i Eugeniusza
 
 
 
 
 
Piątek, 16.12
 
 6.30  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELANKO  
 
 
 
18.00  O nawrócenie nieprzyjaciół Kościoła, tj. heretyków, schizmatyków, masonów, żydów wg intencji o. Maksymiliana
 
 
 
 
 
Sobota, 17.10
 
 8.00  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELANKO
 
 
 
18.00  Za + Jerzego w 40. rocz. śm., Bronisławę i Józefa CIUNELISÓW
 
 
 
 
Niedziela, 4.12.2016
 
 8.00  Za + Zdzisława GROSZKOWSKIEGO w 7. rocz. śm. i jego rodziców Józefę i Klemensa i siostrę Krystynę
 
10.00  W intencji parafian
 
 
11.30  Za + Alinę i Tadeusza ZIELONKA w rocz. śm.
 
 
18.00  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELANKO
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 5.12
 
 6.30  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELANKO  
 
  
 
18.00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i św. Franciszka dla Barbary POLAK
 
 
 
 
 
Wtorek, 6.12
 
 6.30  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELANKO  
 
    
 
18.00  Za + Kunegundę, Jana i Władysława KRAJEWSKICH i rodziców ZIMNICKICH
 
 
 
 
Środa, 7.12
 
 6.30  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELANKO  
 
  
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieust. Pomocy
 
 
 
 
 
Czwartek , 8.12 – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
 
 6.30  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELANKO    
 
 6.30  O wieczne zbawienie dla Władysława BARANOWSKIEGO  
 
 
18.00  W intencji wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej
 
18.00  Za + Jarosława SZYMKOWICZA w 8. rocz. śm.
 
 
 
 
 
Piątek, 9.12
 
 6.30  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELANKO
 
  
 
18.00  Za + syna Jacka – od mamy
 
 
 
 
 
Sobota, 10.12
 
 8.00  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELANKO
 
   
 
18.00  Za + Elżbietę STREMPLEWSKĄ w 13. rocz. śm,. i Piotra TROCKIEGO w 22. rocz. śm.

 
Niedziela, 27.11
 
 8.00  Za + Annę SAWCZUK
 
 8.00  Za + Danutę STASIUK w 3. rocz. śm. oraz Jadwigę i Antoniego
 
10.00  W intencji parafian
 
10.00  Za + Teofilę, Jadwigę, Małgorzatę, Bolesława i Ludwika SZYSZKO
 
11.30  Za + Krzysztofa ZMITROWICZA – od mamy, brata i babci
 
18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
 
 
 
Poniedziałek, 28.11
 
 6.30  Za + Mieczysława WÓJCIKA w 3. rocz. Śm.
 
  
 
18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
18.00  Za + Zygmunta RYKACZEWSKIEGO w miesiąc po pogrzebie
 
 
 
 
Wtorek, 29.11
 
 6.30  
 
  
 
18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
18.00  O Boże błog. dla Andrzejka – z okazji imienin raz dla jego rodziców
 
 
 
 
Środa, 30.11
 
 6.30  Za + Stanisława w 17. rocz. śm., Mariana w 12. rocz. śm., Teresę w 11. rocz. śm
 
  
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy
 
18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
 
 
 
Czwartek, 1.12
 
 6.30  W intencji Wspólnoty Klasztornej
 
 6.30  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Barbary KONOPKO – z okazji imienin
 
 
18.00  Za Ojca Świętego, za wszystkich powołanych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz do FZŚ
 
18.00  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELANKO
 
 
 
 
Piątek, 2.12
 
6.30  Za + Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów NZ oraz zmarłych z FZŚ
 
6.30  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELANKO
 
 
18.00  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Basi ŻMUDY – z okazji imienin
 
18.00  Za rodziny należące do wspólnoty Domowego Kościoła
 
 
 
 
Sobota, 3.12
 
 8.00  Za + Stanisławę i Kazimierza BIELANKO
 
 
10.30  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla wspólnoty Żywego Różańca
 
 
18.00  O Boże błogosławieństwo dla Dominika w rocznicę urodzin
 
 
 
Niedziela, 20.11
 
 8.00  Za + rodziców Antoninę i Jana BARTOSZEK oraz braci Czesława,
 
Stanisława i Henryka
 
10.00  W intencji parafian
 
10.00  Za + Halinę, Bożenę i Edmunda UŚCINOWICZ, Salomeę BIELEWICZ,
 
Janusza ŚWIDWIŃSKIEGO i Krzysztofa GROSZEWSKIEGO
 
11.30  Za + Annę SKERSKĄ
 
18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 21.11
 
 8.00  Dziękczynna za 40 lat małżeństwa Ewy i Piotra z prośbą o dalsze
 
błogosławieństwo
 
  
 
18.00 Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
 
 
 
 
Wtorek, 22.11
 
 8.00  O Boże błogosławieństwo dla Anny i Artura z dziećmi: Jackiem, Krzysiem i Olą w podzięce za 16 lat małżeństwa
 
  
 
18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
 
 
 
 
Środa, 23.11
 
 8.00  Dziękczynna w 20. rocz. sakramentu małżeństwa Izabeli i Waldemara z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski w rodzinie
 
 8.00  Za + Kazimierza BIELANKO w 16. rocz. śm., dziadków: Marię, Fanciszka, ciotkę Mariannę i wujka Edmunda

 
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy
 
18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
 
 
 
Czwartek, 24.11
 
 8.00  Za + Stanisława w 34. rocz. śm. oraz Bronisławę i Annę
 
 
 
18.00 Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
 
 
 
Piątek, 25.11
 
 8.00  

 
 
18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
18.00  Za + Barbarę w 1. rocz. śm
 
 
 
 
Sobota, 26.11
 
 8.00  Za + Stanisława w 34. rocz. śm. oraz Bronisławę i Annę
 
 
 
18.00 Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
 
 
    
Niedziela, 13.11
  8.00  Za + Władysława Michała SITNIKA w 3. rocz. śm. oraz rodziców Katarzynę i Dymitra SITNIK i Bazylego LASKA
10.00  W intencji parafian
10.00  O Boże prowadzenie i potrzebne łaski dla Weroniki z okazji urodzin
11.30  Za + Tadeusza SZWARACKIEGO w 5. rocz. śm.
18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach


Poniedziałek, 14.11
  8.00  Za + Leopolda STASIUKA w 13. rocz. śm. oraz Marię i Danutę
    
18.00 Za zmarłych poleconych w wypominkach


Wtorek, 15.11
  8.00  Za + Br. Teodora PIĄTKA z Niepokalanowa

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach
18.00  Za + Irenę i Mariana UŁANOWICZ oraz Helenę i Kazimierza SZYSZKOWSKICH


Środa, 16.11
  8.00   
    
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy
18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach


Czwartek, 17.11
  8.00   
   
18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach


Piątek, 18.11
  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Franciszka dla Tymona, Martyny i Arkadiusza
  
18.00 18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach


Sobota, 19.11
  8.00   

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach
18.00  Za + Władysława GRAMAN – w miesiąc po pogrzebie

Niedziela, 6.11
 
 8.00  O nieustanną opiekę Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej dla Wiktorii HINZMANN w 13. rocznicę urodzin
 
10.00  W intencji parafian
 
10.00  Za + Katarzynę, Irenę, Helenę, Antoniego i Bronisława
 
11.30  O zdrowie wnuczki Adrianny i wnuka Szymona
 
18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
18.00  Za + Irenę KULESZA w 5. rocz. śm. i Stanisława KULESZĘ w 8. r. śm.
 
 
 
 
Poniedziałek, 7.11
 
 8.00  Za + Stanisława MARKOWSKIEGO – od rodziny BADURÓW z Kościerzyna Wielkiego
 
18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach   
 
18.00  Za + Stanisława PRUSINOWSKIEGO w 2. rocz. śm
 
18.00  Za + Edmunda GUZOWSKIEGO w 2. rocz. śm.
 
 
 
 
Wtorek, 8.11
 
 8.00  Za + Stanisława MARKOWSKIEGO – od synowej Lidii z rodziną
 
18.00  O Boże prowadzenie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym oraz potrzebne łaski dla Urszuli i Janusza z okazji imienin   
 
18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
18.00  Za + Wacława DRZEWIECKIEGO w 17. rocz. śm.
 
 
 
 
Środa, 9.11
 
 8.00  O Boże błogosławieństwo, cierpliwość w chorobie i powrót do zdrowia        
 
dla Martina
 
  
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy
 
18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
 
 
 
Czwartek, 10.11
 
 8.00  
 
 
 
18.00 Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
18.00  Za + Jadwigę RUSIECKĄ w 29. rocz. śm., Teresę HORNICH w 20. rocz. śm., Sabinę BEDNARSKĄ w 8. rocz. śm.
 
 
 
 
Piątek, 11.11
 
 8.00  Za + Krystynę KOŃPA w 7. rocz. śm., oraz Sabinę i Władysława MAJEWSKICH
 
 8.00  Za + rodziców KALICKICH, EWERTOWSKICH I STAWIARSKICH
 
 
18.00 Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
 
 
 
 
Sobota, 12.11
 
 8.00  
 
 
18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
18.00  Za + Andrzeja KWIATKOWSKIEGO w 1. rocz. śm.
 
          
 
 
Niedziela, 30.10
 
 8.00  Dziękczynna w 40. rocznicę sakramentu małżeństwa Renaty i Mirosława z prośbą o Boże błog. Na dalsze lata życia
 
 8.00  Za + Józefa LACHOWICZA oraz zmarłych rodziców
 
10.00  W intencji parafian
 
10.00  Za + Antoniego PALIŃSKIEGO w 28. rocz. śm. i Czesławę PALIŃSKĄ
 
11.30  Za + Krzysztofa ZMITROWICZA – od najbliższych sąsiadów
 
18.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO       greg. 30/30
 
 
 
 
Poniedziałek, 31.10
 
 8.00  Za + Mieczysława BRZEZIŃSKIEGO w 12. rocz. śm. oraz Alicję i Henryka LISZEWSKICH
 
18.00
 
 
 
 
Wtorek, 1.11
 
 8.00  
 
10.00  W intencji parafian
 
11.30
 
18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
 
 
 
Środa, 2.11
 
 8.00  Za + Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Naszego Zakonu oraz zmarłych z FZŚ
 
16.30  Za + Stanisława MARKOWSKIEGO w miesiąc po śmierci   
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy
 
18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
 
 
 
Czwartek, 3.11
 
 8.00  Za + Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Naszego Zakonu oraz zmarłych z FZŚ
 
18.00 Za + Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Naszego Zakonu oraz zmarłych z FZŚ
 
18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
18.00  Za Ojca Św. i za wszystkich powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ – intencja od FZŚ
 
 
 
 
Piątek, 4.11
 
 8.00  W intencji Wspólnoty Klasztornej
 
Ex  Za + Rodziców
 
18.00 Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
 
 
 
Sobota, 5.11
 
 8.00  Za + Stanisława MARKOWSKIEGO – od rodziny Zofii i Stefana DOBOSZÓW z Piły
 
10.30  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Wspólnoty Żywego Różańca
 
18.00 Za zmarłych poleconych w wypominkach
 
18.00  Za + Konrada RUDNICKIEGO w 2. rocz. śm.
 
 
Niedziela, 23.10.2016 r.
  8.00  Za + Annę SAWCZUK
  8.00  Za + Władysława w 9. rocz. śm. i Teresę RYSZKOWSKICH
10.00  W intencji parafian
10.00  Za + Klkemensa OLCZAKA w 11. rocz. śm. i Teresę CYCYŃSKĄ
11.30  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO greg. 23/30
18.00  Za + Henryka PONIEWAŻ w 1. rocz. śm.


Poniedziałek, 24.10
  8.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO greg. 24/30
    
 18.00  O pomyślną operację, szybki powrót do zdrowia dla Aliny
18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę św. Franciszka dla Iwony


Wtorek, 25.10
  8.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO greg. 25/30
  
18.00    O pokój na świecie
18.00  Za + Władysławę GRAMAN – od Żywego Różańca


Środa, 26.10
  8.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO greg. 26/30
   
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy
18.00  Za + Leona PAWKSZTEŁO w 11. rocz. śm.


Czwartek, 27.10
  8.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO greg. 27/30
     
18.00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i św. Maksymiliana dla Irenki
18.00  Za + Mariana BELINĘ w 15. rocz. śm


Piątek, 28.10
  8.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO greg. 28/30
     
18.00  Za + Tadeusza GRANC i za zmarłych z rodziny GRANCÓW i KALINOWSKICH


Sobota, 29.10
  8.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO greg. 29/30
   
18.00  Dziękczynna z prośbą o błog. Boże dla Stefanii i Stanisława ŻARCZYŃSKICH w 50. rocz. ślubu
   
 
    
Niedziela, 16.10.2016
  8.00  Za parafian oraz uczęszczających do naszego kościoła
10.00  Dziękczynna z okazji urodzin z prośbą o Boże błog. Dla Halusi na dalsze lata życia.
11.30  W intencji Katarzyny i Aleksandra w 17. rocz. sakramentu małżeństwa i Tomasza w 16. rocz. urodzin z prośbą o Boże błog. Na dalsze lata życia
18.00  Za + Jana Wójcikowskiego greg. 16/30
18.00 Za + Ewę Piątek w 23. rocz. śm.

Poniedziałek, 17.10
  8.00  Za + Jana Wójcikowskiego greg. 17/30
    
18.00  Za + Bogumiła ORLIKOWSKIEGO w 8. rocz. śm.
18.00  Za + Ryszarda w 15. rocz. śm.

Wtorek, 18.10
  8.00  Za + Jana Wójcikowskiego greg. 18/30
    
18.00  Dziękczynna w 30. rocz. ślubu Doroty i Józefa z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
18.00  Za + Janinę Jabłońską w 6. rocz. śm.

Środa, 19.10
  8.00  Za + Jana Wójcikowskiego greg. 19/30
    
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy
18.00  Za + Barbarę JARMOLUK w 9. rocz. śm.

Czwartek, 20.10
  8.00  O zdrowie dla br. Wincentego, Anny, Zofii i pozostałych członków rodziny
  8.00  Za + Jana Wójcikowskiego greg. 20/30

18.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Maksymiliana dla Tereski RUCIŃSKIEJ i jej rodziny.

Piątek, 21.10
  8.00  O zdrowie i Boże błog. dla rodziny POBŁOCKICH
  8.00  Za + Jana Wójcikowskiego greg. 21/30

18.00 Za + Helenę, Antoniego i Henryka JAROSZEWSKICH w kolejne rocznice śmierci

Sobota, 22.10
  8.00  Za + Jana Wójcikowskiego greg. 22/30

18.00 W 40. rocz. urodzin syna Marcina z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski w rodzinie.
18.00  Za + Lucynę i Dominika KUCZYŃSKICH

Niedziela, 09.10.2016
 
 8.00   Za parafian oraz uczęszczających do naszego kościoła
 
10.00  Za + Mariana SZURPICKIEGO – od mieszkańców bloku nr 7
 
11.30  Za + rodziców Henryka i Janinę KOPIK oraz zmarłych z rodziny
 
11.30  Za + Teresę ZAKRZEWSKĄ
 
18.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO       greg. 9/30
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 10.10
 
 8.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO       greg. 10/30
 
  
 
18.00  Za + Stanisława MARKOWSKIEGO, Janinę i Jerzego
 
18.00  Za + Ludwikę CZOŁBA
 
 
 
 
 
Wtorek, 11.10
 
 8.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO       greg. 11/30
 
  
 
18.00  Za + Teresę JACKOWSKĄ – miesiąc po śmierci
 
 
 
 
 
Środa, 12.10
 
 8.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO       greg. 12/30
 
  
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy
 
 
 
 
 
Czwartek, 13.10
 
 8.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO       greg. 13/30
 
 
 
18.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Maksymiliana dla Tereski CHMURZYŃSKIEJ i jej rodziny
 
18.00  Za + Olimpię w 17. rocz. śm.
 
 
 
 
 
Piątek, 14.10
 
 8.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO       greg. 14/30
 
 
18.00 Za + Mariana SZURPICKIEGO – w miesiąc po śmierci
 
 
 
 
 
Sobota, 15.10
 
 8.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO       greg. 15/30
 
 
18.00  Za + Teresę SARNACKĄ
 
 
Niedziela, 02.10.2016 r.
 
 8.00  Za + Józefa WOLSKIEGO w 21. rocz. śm.
 
10.00  Za parafian oraz uczęszczających do naszego kościoła
 
10.00  Za + Stanisławę, Zofię, Michała, Joachima i Jerzego
 
10.00  Za + Władysława KRASOWSKIEGO w 31. rocz. śm. oraz zmarłych z rodziny KRASOWSKICH
 
11.30  Za + Irenę i Zbigniewa MALISZ
11.30  Za + Dorotę SMOLIŃSKĄ w 2. rocz. śm.
 
18.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO       greg. 2/30
 


 
 
Poniedziałek, 03.10
 
 8.00  Za + Braci, Siostry, Rodziców, Rodzeństwo, Krewnych i Dobrodziejów Naszego Zakonu oraz zmarłych z FZŚ
 
  
 
18.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO       greg. 3/30
 


 
 
Wtorek, 04.10
 
 8.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO       greg. 4/30
 
  
 
18.00  W intencji parafian
 
18.00  W intencji ofiarodawców i dobrodziejów naszego kościoła i klasztoru
 
18.00  O Boże prowadzenie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym oraz Teresy SAWKO i Teresy MIODUSZEWSKIEJ – z okazji imienin
 


 
 
Środa, 05.10
 
 8.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO       greg. 5/30
 
  
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy
 


 
 
Czwartek, 06.10
 
 8.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO       greg. 6/30
 
 
 
18.00 O nowe powołania kapłańskie i zakonne do Zakonu Franciszkańskiego
 


 
 
Piątek, 07.10
 
 8.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO       greg. 7/30
 
 
18.00 O dar poczęcia dla Oli i Irka
 


 
 
Sobota, 08.10
 
 8.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO       greg. 8/30
 
 
18.00 Za + Jacka STANISZEWSKIEGO – intencja od żony i dzieci
 

 
          
 
 
Niedziela, 25.09.2016 r.
 
 8.00  Za + Annę SAWCZUK
 
10.00  Za parafian oraz  uczęszczających do naszego kościoła
 
10.00 Dziękczynna z okazji 18. urodzin Kacpra KLAMANT z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na dalsze lata życia.
 
11.30  Za + Stanisława w 9. rocz. śm oraz rodziców z obojga stron.
 
18.00  Za + Krzysztofa ZMITROWICZA
 
18.00  W pewnej intencji 25/30
 
 
 
 
Poniedziałek, 26.09
 
 8.00  W pewnej intencji 26/30
 
  
 
18.00 Za + Edmunda KŁOSOWSKIEGO i rodziców z obojga stron
 
 
 
 
 
Wtorek, 27.09
 
 8.00  W pewnej intencji 27/30
 
  
 
18.00  Za + Waldemara DOTA w 3. rocz. śm. oraz za jego córkę Annę CIESIELCZYK
 
 
 
 
 
Środa, 28.09
 
 8.00  W pewnej intencji 28/30
 
  
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy
 
 
 
 
 
Czwartek, 29.09
 
 8.00  W pewnej intencji 29/30
 
 
 
18.00 Za + Zbigniewa GRABOWSKIEGO w 1. rocz. śm.
 
 
 
 
 
Piątek, 30.09
 
 8.00  W pewnej intencji 30/30
 
 
18.00  Za + Genowefę CHMIELEWSKĄ w 20. rocz. śm oraz zmarłych
                              z rodziny CHMIELEWSKICH  i  KOLKÓW
 
18.00  Za + Mikołaja GŁOWACKIEGO  w 2. rocz. śm.
 
 
 
 
 
Sobota, 1.10
 
 8.00  W intencji Wspólnoty Klasztornej
 
 
10.30 O Boże błogosławieństwo i opieką Matki Bożej dla Wspólnoty Żywego Różańca
 
 
18.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO  greg. 1/30
 
 
Niedziela, 18.09.2016 r.
  8.00  Za + Zofię KARABIN w 5. rocz. śm. oraz Mikołaja i Jana
10.00  Dziękczynna w 19. rocz. małżeństwa z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Agnieszki i Krzysztofa oraz ich dzieci.
11.30  Za + Henryka PONIEWAŻ oraz zm. z rodzin WIESS i SZORNAK
18.00  W pewnej intencji 18/30


Poniedziałek, 19.09
  8.00  W pewnej intencji 19/30
   
18.00  Za parafian oraz uczęszczających do naszego kościoła
18.00  O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Martina


Wtorek, 20.09
  8.00  W pewnej intencji 20/30
     
18.00  Za + Mariana SZURPICKIEGO – od Żywego Różańca
18.00  Za + Teresę JACKOWSKĄ – od najbliższych sąsiadów


Środa, 21.09
  8.00  W pewnej intencji 21/30
     
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy
18.00  Za + Helenę MAKARCZUK-JACKOWSKĄ


Czwartek, 22.09  
  8.00  W pewnej intencji 22/30
    
18.00  Za + Dariusza JADANOWSKIEGO w 34. rocz. śm., Bogumiłę RÓŻYCKĄ, Cecylię i Jana JADANOWSKICH


Piątek, 23.09
  8.00  W pewnej intencji 23/30
  8.00  Za + Jadwigę, Stanisława i Małgorzatę

18.00  Za + Mamę Janinę w 10. rocz. śm. oraz zmarłych z rodziny
18.00  Za + Waldemara ŚLIŻEWSKIEGO w 4. rocz. śm.


Sobota, 24.09
  8.00  W pewnej intencji 24/30
     
18.00  Za + Oskara WLAZŁO w 10. rocz. śm.
18.00  Za + Kazimierę i Bronisława SZERSZEŃ oraz rodziców z obojga stron
           

    
Niedziela, 11.09.2016
  8.00  Za ++ Rodziców i Rodzeństwo z rodziny KONARZEWSKICH
10.00  Za parafian oraz uczęszczających do naszego kościoła  
11.30  Za + Kazimierza KSIĘŻOPOLSKIEGO, rodziców i rodzeństwo z obojga stron
18.00  W pewnej intencji 11/30


Poniedziałek, 12.09
  8.00  W pewnej intencji 12/30
    
18.00 Za + Jadwigę w 5. rocz. śm., Romana w 25. rocz. śm. KLIMOWSKICH oraz za Zofię RYWIŃSKĄ


Wtorek, 13.09
  8.00  W pewnej intencji 13/30    

18.00  Za + Franciszka, Władysławę, Edwarda, Marylę i Rozalię ZACHŁOWSKICH.


Środa, 14.09
  8.00  W pewnej intencji 14/30
    
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy
18.00 W intencji Solenizantów o. Roberta i o. Mateusza


Czwartek, 15.09
  8.00  W pewnej intencji 15/30
   
18.00  


Piątek, 16.09
  8.00  W pewnej intencji 16/30
  
18.00 Za + Władysława RZEPKĘ w 46. rocz. śm. i Jolantę IMPINNA
zd. BUKOWSKĄ w 2. rocz. śm.


Sobota, 17.09
  8.00  Za + Mirosławę STEFANIAK oraz Krystynę i Juliannę BREIER
  8.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO w 24. rocz. śm.  
   Ex   W pewnej intencji 17/30
12.00  W intencji Antoniego, jego rodziców i chrzestnych.

18.00  Dziękczynna w 25. rocz. ślubu Joanny i Piotra z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w rodzinie.

Niedziela, 04.09.2016
  8.00  Za parafian oraz wszystkich uczęszczających do naszego kościoła.
10.00  Za + Irenę ZUMBRZYCKĄ i zmarłych z rodziny.
11.30  Za + Wacława oraz zmarłych rodziców z obojga stron.
18.00  W pewnej intencji 4/30


Poniedziałek, 05.09
  8.00  W pewnej intencji 5/30
    
18.00  O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Ani Magdaleny FAFIŃSKIEJ z okazji 8. urodzin.


Wtorek, 06.09
  8.00  W pewnej intencji 6/30
     
18.00  Za + Jerzego POŁOMSKIEGO w 27. rocz. śm. i rodziców z obojga stron oraz zmarłych z rodziny ROZENTALSKICH


Środa, 07.09
  8.00  W pewnej intencji 7/30
   
18.00  Msza św. za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy


Czwartek, 08.09
  8.00  W pewnej intencji 8/30
  8.00  Za + Mariana, Annę, Józefa, Leszka KURIATÓW oraz szwagra Błażeja

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Maksymiliana dla Beatki i jej rodziny.
18.00  Za + Jacka STANISZEWSKIEGO – od mamy Stanisławy


Piątek, 09.09
  8.00  W pewnej intencji 9/30
    
18.00  Za + Anielę i Kazimierza KURIATÓW


Sobota, 10.09
  8.00  W pewnej intencji 10/30

  14.00  Dziękczynna za 80 lat życia Antoniego Piskorz z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia.

16.00  W intencji nowożeńców  

18.00  Za + Stefanię JABŁOŃSKĄ w 2. rocz. śm.
          
    
Niedziela, 28.08.2016
  8.00  O Boże błogosławieństwo dla Grażyny i Wiesława KONARZEWSKICH z okazji 40. rocznicy sakramentu małżeństwa.
10.00  Za parafian oraz za uczęszczających do naszego kościoła i za wspólnotę Żywego Różańca.
11.30  Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Marty i Marcina w 6. rocznicę ślubu oraz w intencji Mateusza.
18.00  Za + Krzysztofa ZMITROWICZA – od mamy i babci


Poniedziałek, 29.08
  8.00  W pewnej intencji 27/30
    
18.00  Dziękczynna z okazji 65. urodzin babci i mamy Eugenii z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia.


Wtorek, 30.08
  8.00  W pewnej intencji 28/30
     
18.00  Dziękczynna za okazane łaski i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny


Środa, 31.08
  8.00  W pewnej intencji 29/30
  8.00  W intencji Wspólnoty Klasztornej
  
18.00 Msza św. za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy
  

Czwartek, 1.09
  8.00  O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie roku szkolnego
 8.00  Za + Bronisławę WRÓBEL w dniu imienin

18.00  W intencji Ojca Świętego, kapłanów, za powołanych z naszej parafii,
o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.


Piątek, 2.09
  8.00  Za + Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych, Dobrodziejów i zm z FZŚ
     
18.00  W pewnej intencji 2/30
18.00  Ze + Genowefę i Aleksandra oraz brata Aleksandra


Sobota
  8.00  Za + Helenę POSNIN w 22. rocz. śm.
 10.00 W intencji wspólnoty Żywego Różańca   

18.00  W pewnej intencji 3/30
Niedziela, 21.08
  8.00  Za + Annę SAWCZUK
10.00  Za parafian i  uczęszczających do naszego kościoła oraz wspólnotę Rycerstwa Niepokalanej
11.30  Za + Henryka PONIEWAŻ oraz zmarłych z rodziny SZORNAK
18.00  W pewnej intencji 19/30


Poniedziałek, 22.08
  8.00  W pewnej intencji 20/30
    
18.00 Za + Jerzego i Jacka


Wtorek, 23.08
  8.00  W pewnej intencji 21/30
    
18.00  O zdrowie, uwolnienie od nałogów, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Magdaleny i Macieja


Środa, 24.08
  8.00  W pewnej intencji 22/30
    
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy
18.00 W intencji Solenizantów br. Wincentego i o. dk. Bartłomieja z prośbą o zdrowie i Boże błog. W powołaniu zakonnym na dalsze lata życia.


Czwartek, 25.08
  8.00  W pewnej intencji 23/30
   
18.00 Za + Bernarda MATUSZAKA
18.00 Za + Kazimierę w 5. rocz. śm., Ludwika i Grzegorza KARASZ


Piątek, 26.08
  8.00  W pewnej intencji 24/30
16.00 W intencji nowożeńców Macieja i Wioletty
17.00 W intencji nowożeńców Łukasza i Doroty
18.00 Za + Halinę i Władysława ŁOZIŃSKICH i wszystkich zmarłych z ich rodzin


Sobota, 27.08
  8.00  W pewnej intencji 25/30

18.00 Za + Stanisława SZULCA w 2. rocz. śm.
18.00  Za + Zygmunta w 9. rocz. śm. i Teresę GOLUBIEWSKICH oraz zmarłych rodziców z obojga stron.
 
    
Niedziela, 14.08
  8.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Ireny i Ryszarda PRZYBOROWSKICH w 30. rocz. ślubu.
10.00  Za parafian i  uczęszczających do naszego kościoła oraz wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym
11.30  Za + Barbarę ŚWIĄTEK w 2. rocz. śm.
18.00  W pewnej intencji 12/30

Poniedziałek, 15.08
  8.00  Za + Henryka i Józefa oraz zmarłych z rodziny
10.00 Za +  Krystynę w 22. rocz. śm., Walentego i zmarłych z obojga stron
11.30 Za + Annę Marię CIESIELCZYK w 13. rocz. śm. oraz za jej ojca Waldemara DOTA.
18.00 W pewnej intencji 13/30

Wtorek, 16.08
  8.00  W pewnej intencji 14/30
    
18.00  Za + Mariana MARCINKOWSKIEGO w 17. rocz. śm. - od córki Jolanty

Środa, 17.07
  8.00  W pewnej intencji 15/30
    
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy

Czwartek, 18.07
  8.00  W pewnej intencji 16/30
   
18.00  Za parafian i  uczęszczających do naszego kościoła
18.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Karoliny i Rafała
w 15. rocz. sakramentu małżeństwa.

Piątek, 19.08
  8.00  Za + Antoniego BIELANKO w 17. rocz. śm. oraz Edmunda, Kazimierza, Stanisławę i zmarłych z rodziny BIELANKÓW.
  
18.00  W pewnej intencji 17/30


Sobota, 20.08
  8.00  W pewnej intencji 18/30
16.00 W intencji nowożeńców Mai i Pawła
18.00  Za + Józefa i Antoninę ZAWALICH.

Niedziela, 07.08
 
 8.00  W pewnej intencji 5/30
 
10.00  O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Bartosza w dniu urodzin
 
11.30  W int. Karola przystępującego do I-Komunii św., jego rodziców, dziadków i chrzestnych.
 
18.00  Za + Annę MOSTOWĄ w 6. rocz. śm. i zmarłych z rodziny MOSTOWYCH
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 08.08
 
 8.00  W pewnej intencji 6/30
 
  
 
18.00 Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła
 
 
 
 
 
Wtorek, 09.08
 
 8.00  W pewnej intencji 7/30
 
  
 
18.00  O Boże błogosławieństwo dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym oraz w intencji Marianny – z racji imienin
 
18.00 Za + Halinę MAKOWSKĄ w 10. rocz. śm. oraz zmarłych z rodziny MAKOWSKICH i OSICA.
 
 
 
 
 
Środa, 10.08
 
 8.00  W pewnej intencji 8/30
 
  
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy
 
 
 
 
 
Czwartek, 11.08
 
 8.00  W pewnej intencji 9/30
 
 
 
18.00 Za + Adama i Józefa KOZAKIEWICZÓW
 
 
 
 
 
Piątek, 12.08
 
 8.00  W pewnej intencji 10/30
 
 
18.00 Dziękczynna w 27. rocz. ślubu Lucyny i Jana PŁOSKICH z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
 
 
 
 
 
Sobota, 13.08
 
 8.00  W pewnej intencji 11/30
 
 
18.00 W intencji wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej
 
18.00 Za + Jacka STANISZEWSKIEGO – od rodziny DUTKÓW, ANIOŁÓW i ŁYSONIÓW
 
          
 
 
Niedziela, 31.07
 
 8.00  Za + Eugenię greg. 28/30
 
10.00 Za + Wincentego w 34. rocz. śm. i Martę NOWICKICH
 
11.30  Za + Józefa PIOTRKOWSKIEGO w 30. dniu po śmierci
 
18.00  Za + Krzysztofa ZMITROWICZA – od mamy Aliny i babci Reginy
 
 
 
 
 
Poniedziałek, 01.08
 
 8.00  W intencji Wspólnoty Klasztornej
 
18.00 Za + Eugenię greg. 29/30
 
 
 
 
 
Wtorek, 02.08
 
8.00  Za + Braci, Siostry, Rodziców, Rodzeństwo, Krewnych i Dobrodziejów Naszego Zakonu i członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
 
18.00  Za + Edwarda WOJTCZAKA w 2. rocz. śm.
 
18.00 Za + Eugenię greg. 30/30
 
 
 
 
 
Środa, 03.08
 
 8.00 W pewnej intencji 1/30
 
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy
 
18.00 Dziękczynna w 14. rocz. sakramentu małżeństwa Doroty i Daniela z prośbą o potrzebne siły i Boże błog. na dalsze lata dla całej rodziny
 
 
 
 
 
Czwartek, 04.08
 
 8.00  Za + Wiktorię i Błażeja CYRO
 
18.00 W pewnej intencji 2/30
 
18.00 O błog. Boże, opiekę Matki Bożej, św. Ojca Pio i św. Ojca Franciszka dla Anny z okazji urodzin
 
 
 
 
 
Piątek, 05.08
 
 8.00  Za + Stanisławę BIELANKO w 49. rocz. śm. oraz zmarłych Edmunda, Kazimierza i Antoniego.
 
18.00 W pewnej intencji 3/30
 
 
 
 
 
Sobota, 06.08
 
 8.00 W pewnej intencji 4/30
 
10.30 W intencji wspólnoty Żywego Różańca
 
15.00 W intencji nowożeńców Magdaleny i Andrzeja
 
16.00 W intencji nowożeńców Sylwii i Eliotta
 
17.00 W intencji nowożeńców Katarzyny i Marcina
 
18.00 W intencji nowożeńców Magdaleny i Michała
 
Niedziela, 24.07
  8.00  Za + Annę SAWCZUK
10.00  Za parafian i  uczęszczających do naszego kościoła oraz wspólnotę Żywego Różańca
11.30  Za + Henryka PONIEWAŻ oraz zmarłych z rodziny PONIEWAŻ i WEISS
18.00  Za + Eugenię greg. 21/30

Poniedziałek, 25.07
  8.00  Za + Eugenię greg. 22/30
    
18.00 Za + Wacława GRAMANA w 5. rocz. śm. oraz zmarłych z rodziny GRAMANÓW i FLASZYŃSKICH

Wtorek, 26.07
  8.00  Za + Eugenię greg. 23/30
18.00  Za + Annę, Stanisława i Bronisławę

Środa, 27.07
  8.00  Za + Eugenię greg. 24/30
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy

Czwartek, 28.07
  8.00  Za + Eugenię greg. 11/30
18.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Aleksandry i Jana w 39. rocz. ślubu

Piątek, 29.07
  8.00  Za + Eugenię greg. 26/30
18.00 Za + Halinę KARCZEWSKĄ w 3. rocz. śm.

Sobota, 30.07
  8.00  Za + Eugenię greg. 27/30
17.00 W intencji nowożeńców Anny i Marka
18.00  Dziękczynna za 50 lat sakramentu małżeństwa Lilianny i Aleksandra DAWIDZIUK z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże w rodzinie
        
    
Niedziela, 17.07
  8.00  Za + Marię w 10. rocz. śmierci oraz za + Konstantego
10.00  Za parafian i  uczęszczających do naszego kościoła oraz za całą wspólnotę Rycerstwa Niepokalanej
11.30  Za + Stefana DESPUT w 2. rocz. śm. oraz Lidię i Mariusza ROMAN
18.00  Za + Eugenię greg. 14/30

Poniedziałek, 18.07
  8.00  Za + Eugenię greg. 15/30
    
18.00 O błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Krzysztofa z racji imienin – intencja od FZŚ

Wtorek, 19.07
  8.00  Za + Eugenię greg. 16/30
    
18.00

Środa, 20.07
  8.00  Za + Eugenię greg. 17/30
    
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy

Czwartek, 21.07
  8.00  Za + Eugenię greg. 18/30
   
18.00 O błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Anny z racji imienin – intencja od FZŚ

Piątek, 22.07
  8.00  Za + Eugenię greg. 19/30
  
18.00

Sobota, 23.07
  8.00  Za + Eugenię greg. 20/30
   
18.00   


Niedziela, 10.07
  8.00  Za + Kazimierza WOLSKIEGO w 30. dniu po śmierci
10.00  Za parafian i  uczęszczających do naszego kościoła oraz wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym
10.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie dla Teresy z okazji 60 urodzin i o błogosławieństwo Boże dla dzieci: Tomasza, Katarzyny, Kamila i Joanny
11.30  Za + rodziców: Helenę i Bronisława oraz Urszulę TKACZYKÓW i Krzysztofa GAWLIKA
18.00  Za + Eugenię greg. 7/30

Poniedziałek, 11.07
  8.00  Za + Eugenię greg. 8/30
    
18.00

Wtorek, 12.07
  8.00  Za + Eugenię greg. 9/30
    
18.00  Za + Bogumiłę RÓŻYCKĄ w 2. rocz. śm., Dariusza, Cecylię i Jana JADANOWSKICHa

Środa, 13.07
  8.00  Za + Eugenię greg. 10/30
    
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy

Czwartek, 14.07
  8.00  Za + Eugenię greg. 11/30
   
18.00

Piątek, 15.07
  8.00  Za + Eugenię greg. 12/30
  
18.00

Sobota, 16.07
  8.00  Za + Eugenię greg. 13/30
   
18.00   

INTENCJE MSZALNE

Niedziela, 3.07.2016.
 8.00  Za + Władysława, Helenę i Ignacego KIZIMIEWICZÓW
10.00  Za parafian i wszystkich z FZŚ oraz uczęszczających do naszego k-ła
10.00  O błogosławieństwo Boże dla Haliny z okazji imienin
11.30  Za + Eugenię SZURPICKĄ w 30 dzień po śmierci
18.00  Za + Teresę SARNACKĄ – od mieszkańców bloku Jaracza 16a

Poniedziałek
 8.00  Za + Eugenię greg. 1/30
 8.00  
 8.00  
18.00  Za + Teresę SARNACKĄ w 30 dzień po śmierci

Wtorek
 8.00  Za + Eugenię greg. 2/30
 8.00    
18.00  O Boże błogosławieństwo dla Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym      oraz w int. Karoliny z racji imienin

Środa
 8.00  Za + Eugenię greg. 3/30
 8.00  
18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy
18.00  

Czwartek  
 8.00  Za + Eugenię greg. 4/30
 8.00  
18.00  Za + Elżbietę, Teresę i Albina
18.00  W int. Ojca Św, biskupów, kapłanów, za powołanych z naszej parafii,
o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne – int. od FZŚ

Piątek
 8.00  Za + Eugenię greg. 5/30
 8.00  
18.00  Za + Władysława RUSIECKIEGO w 43. rocz. śm i Tadeusza HORNICH w 31. rocz. śm.
18.00  Za + Waldemara PODOBIŃSKIEGO w 24. rocz. śm., Wandę PODOBIŃSKĄ  w 4. rocz. śm. i Jerzego PODOBIŃSKIEGO

Sobota, 9.07.2016.
 8.00  Za + Eugenię greg. 6/30
 8.00  
18.00  Za + Jacka STANISZEWSKIEGO – od chrzestnego Henryka
18.00  



Niedziela, 26.07.2016.
 8.00  Za + Annę Sawczuk – od przyjaciół Ireny i Piotra
10.00  Za + Janinę w 18 roczn. śm., + Stanisława w 20 roczn. śm.
              oraz za ++ Mieczysława i Zofię
10.00  O błog. Boże i potrzebne łaski dla Karoliny z okazji  urodzin
11.30  O błog. Boże, potrzebne łaski oraz opiekę matki Bożej Nieustającej
                Pomocy dla Magdaleny z okazji 40 urodzin
18.00  Za + Krzysztofa Zmitrowicza – od cioci Lucyny

Poniedziałek
 8.00  Za + Jana Stefańskiego w 21 roczn. śm. oraz za ++ jego rodziców
 8.00  ……
18.00  Za + Weronikę, Wincentego, Eugeniusza Tadeusza

Wtorek
 8.00  ……
 8.00  ……  
18.00  Za + Stanisława Szablickiego w 11 roczn. śm.

Środa
 8.00  …..
18.00  Za +  Włodzimierza Urbańskiego  w 11 roczn.  śm.
18.00  Wspólnotowa

Czwartek  
 8.00  …..
18.00  Za + Janinę Nowicką w 30 roczn. śm.
                          oraz za + Tadeusza w 29 roczn. śm.
18.00  O błog. Boże dla Janiny Brzezińskiej z racji imienin – od MI

Piątek – 1.07.2016.
 8.00  W intencji Wspólnoty Klasztornej
 8.00  …..
18.00  Za +  Halinę Karczewską z racji imienin

Sobota - 2.07.2016.
 8.00  Za + Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobroczyńców
                 naszego Zakonu i ++ z FZŚ
10.30  W intencji „żywego różańca”
18.00  Za + Stanisława Szmitka w 20 roczn. śm.
18.00  Za ++ Irenę i Edwarda Grabarczyków w 5 roczn. śm.



Niedziela, 19.06.2016.
 8.00  Za ++ Stefana i Rozalię Prokop
10.00  Za ++ Janinę i Eugeniusza oraz za ++ z rodziny Kowalików
10.00  O Boże błog. o obfitość łask Bożych na dalsze lata pożycia małżeńskiego
            dla Emilii i Pawła w 10 roczn. ślubu
11.30  Za + Wandę Gajdamowicz w  10 roczn. śm.
             i za + Józefa w rocznicę śmierci
18.00  Za + Eugenię Szurpicką  (od mieszkańców bloku Jaracza 7)

Poniedziałek
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  Za + Jana Kuzakę w 9 roczn. śm.

Wtorek
 8.00  Za + Zofię w 5 roczn. śm. oraz za ++ Stanisława w 20 roczn. śm.
 8.00  …..  
18.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła

Środa
 8.00  …..
 8.00  ….
18.00  Wspólnotowa

Czwartek  
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  O błog. Boże, zdrowie i opiekę matki Bożej dla Janiny Odolińskiej od MI

Piątek - Uroczystość św. Jana Chrzciciela
 8.00  Za + Janinę Jabłońską  w dniu imienin
 8.00  
18.00  Za + Jana Brejnę w dniu imienin

Sobota, 25.06.2016.
 8.00  ……
18.00  Za + Józefa Dawidko w 8 roczn. śm. oraz za ++ rodziców
18.00  Za ++ Walentynę i Zygmunta Uścinowiczów i za ++ z rodzin



Niedziela, 12.06.2016.
 8.00  Za + Ryszarda Kwiatkowskiego w 5 roczn. śm.
                      oraz za ++ Antoniego i Andrzeja kwiatkowskich
10.00  Za + Bogusława Wajzera w 30 dzień po śm.
11.30  Za + Teresę Zakrzewską w 4 roczn. śmierci
11.30  Za + Henryka Ponieważ i ++ z rodziny (int. od Andrzeja z rodziną)
18.00  Za + Jacka Staniszewskiego w 30 dzień po śm.

Poniedziałek
 8.00  (Ex.) Za + brata Antoniego Bielonko
              oraz za + Edmunda, Stanisławę i Kazimnierza
 8.00  
18.00  Za ++ Antoninę, Mariana, Andrzeja i Romualda

Wtorek
 8.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła
 8.00  …..
18.00  Za + Gertrudę, Jana, Stanisława i Elzbietę

Środa
 8.00  Za + Jolantę Impinnę (z domu Bukowska) z okazji imienin
18.00  W intencji O. Kazimierza z okazji 30 roczn. święceń kapłańskich
18.00  Wspóólnotowa

Czwartek  
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  O błog. Boże, łaskę zdrowia dla Jolanty z racji imienin – od MI

Piątek
 8.00  
18.00  O Boże błog. i zdrowie dla całej rodziny Reginy i Marcina

Sobota, 18.04.2016.
 8.00  ……..
 8.00  .…….
18.00  O błog. Boże dla Joanny i Justyny w 41 roczn. urodzin
            oraz w intencji dzieci: Mateusza w 9 roczn. urodzin
                i Emilii w 21 roczn. urodzin



Niedziela, 5.06.2016.
 8.00  Za + Kazimierza i ++ z rodziny Przyborowskich
10.00  O błog. Boże i pomyślne zdanie egzaminu dla Aleksandry
10.00  O Boże błog.  Boże i potrzebne łaski dla Danuty z okazji urodzin
11.30  Za + Benedykta Jabłońskiego w 1 roczn. śm.
18.00  Za + Jana Waszkiela w 9 roczn. śm.

Poniedziałek
 8.00  
 8.00  
18.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła

Wtorek
 8.00  …..
18.00  Za ++ z rodziny Płoskich: Zygmunta i Zofię w 2 roczn. śm.
18.00  O Boże prowadzenie3 dla Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym
              oraz w intencji Małgorzaty i Alicji

Środa
 8.00  ……
10.00  Pogrzeb
18.00  Wspólnotowa

Czwartek  
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  Za + Eugenię Szurpicką (od wspólnoty „żywego różańca”)

Piątek
 8.00  ….
 8.00  ….
18.00  Za + Małgorzatę Czyjak w 2 roczn. śm.

Sobota, 11.06.2016.
 8.00  …..
16.00  BIERZMOWANIE
18.00  Za + Leokadię Niżewską w 13 roczn. śm.
             oraz za ++ z rodzin: Niżewskich i Janiszewskich





Niedziela, 29.05.2016.
 8.00  Za + Adelę Kozicz w 1 roczn. śm.
10.00  Za + Antoninę mroczek w 6 roczn. śm. i ++ z rodziny Olszewskich
10.00  O błog. Boże i potrzebne laski dla Mariusza z racji 37 roczn. urodzin
11.30  Za + Krzysztofa Zmitrowicza  (od matki chrzestnej Jolanty z rodziną)
18.00  Za ++ z rodzin: Mrozików i Bazarników

Poniedziałek
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  Za + Ryszarda Sobolewskiego

Wtorek
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła

Środa
 8.00  W intencji wspólnoty klasztornej
 8.00  …..
18.00  Wspólnotowa

Czwartek  
 8.00  Za ++ Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobroczyńców
               naszego zakonu i ++ z ŻŚ
 8.00  
18.00  W intencjach Ojca Świętego, biskupów i kapłanów, za powołanych z
              naszej Parafii, o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz do FŻŚ

Piątek – Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  W intencji ofiarodawców na kwiaty do ołtarzy na Boże Ciało
             oraz za wszystkich pomagających w przygotowaniu tej uroczystości

Sobota, 4.06.2016.
 8.00  Za  Krystynę Mikos w 1 roczn. śm.
10.30  W intencji „żywego różańca”
18.00  Za ++ Jerzego i Walerię Mikolajczyków




Niedziela, 22.05.2016.
 8.00  Za + Jerzego Wrzochala w 2 roczn. śm. oraz za ++ rodziców i teściów
10.00  Za + Edwarda Kwiatkowskiego w 16 roczn. śm.
           oraz za ++ rodziców Janinę i Czesława Guzowskich,
            ++ siostry: Kamilę i Teresę oraz + Ryszarda
10.00  O zdrowie i błog. Boże dla Emilii w dniu urodzin
11.30  Om zdrowie i błog. Boże dla Emilii w dniu urodzin
18.00  Za + Annę Sawczuk

Poniedziałek
 8.00  Za ++ Leszka, Annę, Mariana i Józefa Kuriatów oraz + szwagra Błażeja
 8.00  …..
18.00  …..

Wtorek – UROCZYSTOŚĆ POŚWIĘCENIA NASZEGO KOŚWCIOŁA
 8.00  O powołania kapłańskie i zakonne
 8.00    …..
18.00  Za + Janinę Jabłońską w dniu imienin – o radość życia wiecznego

Środa
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  Wspólnotowa

Czwartek  - UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. CIAŁA  I  KRWI  PAŃSKIEJ
 8.00  …..
10.00  Za + Henryka Niecieckiego w 6 roczn. śm.
            oraz za ++ z rodziny Niecieckich i Kochańczyków
10.00  Za + Kazimierza Księżopolskiego
             oraz ++ rodziców i rodzeństwo obojga stron
10.00  Za ++ Elżbietę, Władysława, Tadeusza, Grzegorza i Tadeusza
18.00  …..

Piątek
 8.00  …..
 8.00  
18.00  Za ++ Lucynę i Ignacego Domerackich i + Walentego Chomziuka

Sobota, 28.05.2016.
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  Za + Jana Szczypczyńskiego w 9 roczn. śm.
18.00  Za + mamę Janinę Surma w 5 roczn. śm.
           oraz za wszystkich ++ z tej rodziny



Niedziela Zesłania Ducha Świetego  - 15.05.2016.
 8.00  Za + Teresę Ryszkowską w 9  roczn. śm. i + Władysława Ryszkowskiego
10.00  Za + rodziców: Jana i Krystynę Kowalskich;
           ++ Antoniego i Czesławę Palińskich oraz za ++ rodzeństwo
11.30  Za +  Henryka Ponieważ i za ++ Ponieważ i Weiss
18.00  Za + Barbarę Gejza (okazji urodzin)

Poniedziałek
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  Za + Jadwigę Dendor w 30 dz. po śm.
18.00  O błog.  Boże i zdrowie dla Zofii Jasińskiej z okazji imienin – od FŻŚ

Wtorek
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  Za + Wacława Piątka w roczn. śm.

Środa
 8.00  …..
18.00  Wspólnotowa

Czwartek  
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  Za + Marię Nidzgrodzką

Piątek
 8.00  …..
18.00  …..

Sobota, 21.05.2016.
 8.00  
 8.00  
18.00  Za Czesława Janusza (nazw.) w 1 roczn.  śm.




Niedziela, 8.05.2016.
 8.00  Za + Zbysława i ++ z rodziny Borkowskich
10.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła
10.00  Podziękowanie za szczęśliwe rozwiązanie
            z prośbą o dalsze błog. Boże i opiekę matki Bożej dla Dianki-Zuzanny
11.30  Za ++ Halinę i Jerzego Olszko
18.00  Za + Bogumiła Popławskiego w 1 roczn. śm.

Poniedziałek
 8.00  …..
18.00  …..

Wtorek
 8.00  …..
 8.00  …..   
18.00  O Boże prowadzenie dla Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym
             oraz w intencji: Janiny i Zofii z racji imienin

Środa
 8.00  Za ++ rodziców: Władysławę i Franciszka
 8.00  …..
18.00  Wspólnotowa

Czwartek  
 8.00  …..
18.00  ……

Piątek
 8.00  …..
18.00  ……

Sobota, 14.05.2016.
 8.00  …..
11.00  W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św.
18.00  Za + Józefa Jabłońskiego w 3 roczn. śm.




Niedziela, 1.05.2016.
 8.00  W intencji wspólnoty klasztornej
10.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła
10.00  Za ++ Martę i Józefa oraz za ++ z rodziców obu stron
11.30  Za ++ rodziców Żuralskich:  Hugona (31 roczn. śm.)
            i Czesławę (23 roczn. śm.) oraz za ++  rodziców z obu stron
18.00  O  błog. Boże dla synów Grzegorza i Bartosza i ich rodzin
               oraz o łaskę macierzyństwa

Poniedziałek
 8.00  Za ++ Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobroczyńców
                naszego Zakonu i ++ z FŻŚ
 8.00  …..
 8.00  Własna O. Zygmunt T.
18.00  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej
                   dla solenizanta O. Zygmunta Tomporowskiego

Wtorek - 3.05.2016.  – UROCZYSTOŚĆ KRÓLOWEJ POLSKI
 8.00  O błog. Boże, potrzebne łaski i opokę Matki Bożej
                dla Jadwigi Kowiel w 96 roczn. urodzin
10.00  O Boże prowadzenie, zdrowie i potrzebne łaski na maturze
              dla Oli i Moniki z okazji urodzin
11.30  …..
18.00  …..

Środa
 8.00  ……
 8.00  ……
18.00  Wspólnotowa

Czwartek  
 8.00  …….
 8.00  …….
18.00  W intencji Ojca Świętego, za kapłanów, o powołania kapłańskie,
            zakonne, misyjne i do FZŚ
18.00  O błog. Boże, opiekę Matki Bożej dla Aliny, Piotra, Michała,
            Marysi i Alicji Paczkowskich

Piątek
 8.00  …….
 8.00  …….
18.00  Za ++ Stanisławę, Joachima, Michała, Zofię i Jerzego

Sobota, 7.05.2016.
 8.00  …..
10.30  W intencji „żywego różanca”
16.30  Ślub: Szczepański/Chmielińska
18.00  Za + Genowefę w 1 roczn. śm., Wiesława w 60 roczn. śm.
        i  + Zbigniewa Surkont



Piąta Niedziela Wielkanocna -  24.04.2016.
 8.00  Dziękczynna za przeżyte 91 lat z prośbą o dalsze błog. Boże
            i zdrowie dla Jadwigi Ruszczyk i całej rodziny
10.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła
10.00  Za ++ Janinę, Franciszka, Ryszarda Januszewskich
11.30  Za + Henryka Ponieważ (od szwagra Ryszarda z rodziną)
            oraz za ++ rodziców i teściów
18.00  Za + Józefę Chodup

Poniedziałek
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  O błog. Boże i zdrowie dla Krystyny Kuzaka z okazji imienin od FŻŚ

Wtorek
 8.00  …..
 8.00  …..  
18.00  Za + Rolanda Zdanowicza w roczn. śm.

Środa
 8.00  ….
 8.00  …..
18.00  W#spólnotowa

Czwartek  
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  Podziękowanie za zdanie egzaminu i otrzymane łaski
            z prośba o dalsze błog. Boże dla Dominika

Piątek
 8.00  …..
18.00  Za + Józefa Śliwińskiego w 10 roczn. śm. oraz za + Teresę Śliwińską
18.00  Za + Krzysztofa Zmitrowicza (od wnuka Andrzeja z rodziną)

Sobota, 30.05.2016.
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  O Boże błog. i dar potomstwa dla Anny i Piotra w 5 roczn. ślubu



Niedziela, 17.04.2016.
 8.00  Za + Zofię Kotyśko w 1 roczn. śm. i za + Wiesława w 14 roczn. śm.
10.00  Za + Eugeniusza Bartosza w 15 roczn. śm.
10.00  Za + Jana Beredę w 34 roczn. śm.
              oraz za ++ Adelę, Sylwestra, Dariusza i Wiesława Beredów
11.30  Za + Konstantego Kłosowskiego w 23 roczn. śm.
                 oraz za ++ z rodziny Klosowskich i Obrębskich
18.00  O błog. Boże dla Moniki, Ignacego i Damiana

Poniedziałek
 8.00  W intencji Kapituły Prowincjalnej o światło Ducha Świętego
 8.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościola
 8.00  …..
18.00  Za + Janinę Szewczyk w 1 roczn. śm. i + Jana Szewczyka w 5 roczn. śm.

Wtorek
 8.00  O błog. Boże, potrzebne łaski i szczęśliwą operacje dla Zygmunta
 8.00    …..
18.00  Za + Bernarda Matuszaka w 2 roczn. śm.

Środa
 8.00  …..
18.00  Wspólnotowa
18.00  O błog. Boże, opiekę Matki Bożej i św. Franciszka
                    dla Agnieszki w dniu imienin

Czwartek  
 8.00  ……
18.00  Za + Wiesławę Mira w 2 roczn. śm. (żyła 72 lata, 51 w małżeństwie)

Piątek
 8.00  …..
18.00  O błog. Boże, potrzebne łaski i opiekę matki Bożej
                dla Marty z okazji urodzin

Sobota – Uroczystośc św. Wojciecha - 23.04.2016.
 8.00  …..
18.00  Za + Wojciecha Bałachowskiego z racji imienin
                      oraz za ++ jego rodziców: Danutę i Henryka




Niedziela, 10.04.2016.
 8.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościola
10.00  Za ++ Helenę, Urszulę i Bronisława Tkaczyków
             oraz za ++ rodziców z obu stron
10.00  Za + Erwina Brauna, Grażynę Bielecką
             oraz  ++ Marie i Ignacego Garbaczów
11.30  Chrzty: w intencji dzieci i rodziców
18.00  Za + Franciszka Jaskółowskiego w 5 roczn. śm.
            oraz ++ rodziców z obu stron

Poniedziałek
 8.00  …..
18.00  …..

Wtorek
 8.00  …..
 8.00    
18.00  O Boże prowadzenie dla Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym
            oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla Marzeny i Grażyny z okazji imienin

Środa
 8.00  …..
18.00  Wspólnotowa

Czwartek  
 8.00  …..
18.00  O błog. Boże i zdrowie dla Bernadety Lachowicz z racji imienin

Piątek
 8.00  …..
18.00  Za ++ Mariana i Feliksa Ługiewiczów oraz za ++ rodziców z obu stron

Sobota
 8.00  …..
18.00  Za + Jana Bojarowskiego w 20 roczn. śm.




Niedziela, 3.04.2016.
 8.00  Za + Czesławę Orbliś w 1 roczn. śm.
10.00  Za ++ rodziców: Janinę w 2 roczn. śm. i Witolda w 10 roczn. śm.
            oraz za ++ dziadków z obu stron
10.00  O błog. Boże i potrzebne łaski dla Łukasza i Arkadiusza z okazji urodzin
11.30  Za + Barbarę Jeznach w 30 dz. po śm.
18.00  O błog. Boże dla Aleksandra i Eweliny w roczn. ślubu
              oraz w intencji ich dzieci

Poniedziałek
 8.00  …..
18.00  Za + Ryszarda i + Zofię w 12 roczn. śm i + Henryka w 21 roczn. śm.

Wtorek
 8.00  Za + brata Edwarda, Antoniego, Stanisławę i Kazimierza
 8.00  …..
18.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła

Środa
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  Wspólnotowa

Czwartek  
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  W intencji Ojca Świętego, za kaplanów, za powołanych,
                   o powołania kapłańskie zakonne i misyjne oraz do FZŚ

Piątek
 8.00  ……
18.00  …..

Sobota, 9.04.2016.
 8.00  …..
18.00  …..





Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 27.03.2016.
 6.00  W intencji Ofiarodawców na dekoracje i kwiaty do Bożego Grobu
10.00  Chrzty: w intencji dzieci i rodziców
11.30  Za + Jerzego Gładziuka w 1 roczn. śm.
11.30  Za + Tadeusza Granca i za ++ z rodziny Kalinowskich i Granców
18.00  Za + Stanisława Szulca

Poniedziałek
 8.00  Za + Marię Stasiuk w 18 roczn. śm. oraz za ++ Leopolda i Danutę
10.00 Za + Grażynę Budzyńską oraz za + rodziców: Tadeusza i Kazimierę
10.00  Za + Ryszarda Budzicha  i za ++ rodziców z obu stron
11.30  O błog. Boże i potrzebne łaski dla Franciszka (7lat) i Wojciecha (1 rok)
18.00  Za + Krzysztofa Zmitrowicza -  od babci Reginy

Wtorek
 8.00  Za + Marię Łojewską w 17 roczn. śm.
18.00  Dziękczynna: Panu Bogu i Matce Bożej za przeżyte 84 lata
               z prośbą o dalsze łaski dla Eleonory

Środa
 8.00  Propria: Br. Wincenty
18.00  Wspólnotowa przez wstawiennictwo MBNP

Czwartek  
 8.00  …..
18.00  Za ++ Jadwigę, Jana i Romana Żmijewskich oraz za + babcię Mariannę

Piątek
 8.00  W intencji wspólnoty klasztornej
18.00  O Boże Miłosierdzie dla ++ Charlotte [Szarlote] Nowinski

Sobota
 8.00  Za ++ Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobroczyńców
             naszego Zakonu i ++ z FZŚ
10.30  W intencji „żywego różańca”
18.00  Za + rodziców: Helenę i Adama
               oraz za ++ Małgorzatę i Andrzeja z rodziny Grudów


Niedziela Pałmowa, 20.03.2016.
 8.00   Za + Stanisława Ruszczyka w 17 roczn. śm.
              oraz za ++  jego rodziców: Mariannę i Stanisława
10.00  Za + Tadeusza Marciniaka w 1 roczn. śm.
10.00  Za + Zenona Lombarę w 1 roczn. śm.
11.30  Za + Henryka Pnieważ – od syna Mariusza z dziećmi
18.00  Za + Janinę Wałdyka w 20 roczn. śm. oraz za + Ignacego Mikołapa

Poniedziałek
 8.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła
18.00  Za ++ Józefa i Marię Sawko oraz o błog. Boże dla ich dzieci
18.00  Za + Zofię i Zygmunta Płoskich

Wtorek
 8.00  …..
 8.00  ….
18.00  Za + Bolesława Krysiewicza

Środa
 8.00  …..
18.00  Wspólnotowa

Wielki Czwartek – Świete Triduum Paschalne
 8.00  …..
18.00  O powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ
18.00  Za + Olgę Załoga

Piątek – nie ma Mszy św

Wielka Sobota – Wigilia Paschalna
20.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła
20.00  W intencji ofiarodawców z parafii i spoza parafii i spoza Ostródy




Niedziela, 13.03.2016.
 8.00  Za + Dorotę Rzepińską w 25 roczn. śm.
10.00  Za + Jana Buńkę oraz za ++ rodziców i braci
10.00  Za + Antoniego Duriasza w 8 roczn. śm. i za + Kingę Duriasz
11.30  Za + Henryka Ponieważ - od córki Kamili z rodziną
18.00  Za + Kazimierza w 4 roczn. śm., + Michała w 8 roczn. śm.,
          i + Stanisława z rodziny Kołakowskich oraz za + Ryszarda Golińskiego

Poniedziałek
 8.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła
 8.00  …..
18.00  Za + Barbarę Jeznach – od chrześniaka Tomasza

Wtorek
 8.00  .….
 8.00  .….
18.00  O Boże prowadzenie dla wspólnoty odnowy w Duchu Świętym
              oraz w intencji Bożeny z okazji imienin

Środa
 8.00  ….
 8.00  …..
10.00  
18.00  Wspolnotowa

Czwartek  
 8.00  …..
18.00  Za + Wacława Gramana,
             i  za ++ z rodziny Graman i z rodziny Flaszyńskich

Piątek
 8.00  …..
18.00  O błog. Boże, zdrowie i potrzebne łaski z podziękowaniem
                za otrzymane dla Józefa Jabłońskiego z racji urodzin i imienin

Sobota – Uroczystość św. Józefa – 19.03.2016.
 8.00  Za + Jozefa Lachowicza
18.00  Za + Marię Bielewicz w 3 roczn. śm.
             oraz + Franciszka Bielewicza w 33 roczn. śm.
18.00  Za + Jozefa Mroczka w 31 roczn. śm. i za + Władysława Łozińskiego
              w 28 roczn. śm. oraz za ++ z ich rodzin



Niedziela, 6.03.2016.
 8.00  O błog. Boże dla Mariana i Eugenii Szurpickich
                  w 72 roczn. sakramentu małżeństwa
10.00  Za + Annę  w 5  roczn. śm.
                oraz za ++ Stanisława, Henryka i Leszka Witkowskich
11.30  O błog. Boże dla nowo ochrzczonego Piotra,
                o błog. dla jego rodziców: Karoliny i Tomasza w 5 roczn. ślubu,
                    dla siostry Liliany w 3 roczn. urodzin
                    oraz dla  rodzin: Tomaszewskich i Stawiarskich
11.30  O błog. Boże dla Grzegorza Wasiuty w 18 roczn. urodzin
18.00  Za + Józefa Szpileckiego

Poniedziałek
 8.00  ….
18.00  O blog. Boże dla Kazimiery Degieś z racji imienin – od FZŚ

Wtorek
 8.00  …..
18.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła

Środa
 8.00  …..
18.00  Wspólnotowa

Czwartek  
8.00 …..
18.00 O błog. Boże dla Bożeny Brejna z racji imienin – od MI

Piątek
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  Za + Dominikę i Władysława Krzywickich

Sobota, 12.03.2016.
 8.00  Za + Krystynę Gabryś i + Krystynę Mikos
 8.00  ….
18.00  O zdrowie i błog. Boże dla Doroty w dniu urodzin






Niedziela, 28.02.2016.
 8.00  Za + Kazimierę Romatowską w 30 dzień po śm.
10.00  O Boże błog. Boże, potrzebne laski, opiekę Matki Bożej
             dla Aleksandry Bukowskiej w 91 roczn. urodzin
10.00  Za + Wojciecha Bałachowskiego
                   – od Katarzyny i Darka Nawrockich c dziećmi
11.30  O błog. Boże dla O. Romana z okazji urodzin i imienin
               – od rodzin wdzięcznych za prowadzenie duchowe
11.30   O pomyślne zdanie egzaminu prawniczego dla Marty
               oraz o błog. Boże dla syna Antosia w 3 roczn urodzin
18.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła

Poniedziałek
 8.00  ….
 8.00  …..
18.00  Za + Krzysztofa Zmitrowicza – od brata Michała z rodziną

Wtorek, 1.03.2016.
 8.00  W intencji wspólnoty klasztornej
 8.00   …..
18.00   …..

Środa
 8.00  Za ++ Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobroczyńców
            naszego Zakonu i ++ z FZŚ
 8.00  ….
18.00  Wspolnotowa
18.00  Za + Annę-Halinę Rydzewską w 30 dzień po śm.

Czwartek  
 8.00  …..
18.00  W intencji O. Kazimierza z racji imienin
18.00  Za + Romana Protokowicza i za ++ rodziców z obu stron
18.00  W intencjach  Ojca Świętego, za kapłanów i za osoby konsekrowane,
              oraz o  powołania kapłańskie zakonne,  misyjne i do FŻŚ

Piątek
 8.00  Za + Mariana, Annę, Jozefa, Leszka i + szwagra Błażeja
 8.00  …..
18.00  …..

Sobota, 5.06.2016.
 8.00  Za + Kazimierza Księżopolskiego
                oraz za ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron
10.30  W intencji „żywego różańca”
18.00  Za + Helenę Osińską w 4 roczn. śm.,
                   za + Władysława Rybickiego oraz za ++ dziadków z obu stron



Niedziela, 21.02.2016.
 8.00  Za ++ Władysławę, Franciszka, Marylę, Rozalię i Edwarda Zachłowskich
10.00  Za + Eugeniusza Sarnackiego w 9 roczn. śm.,
                za ++ rodziców z obu stron oraz ++ braci i + babcię Mariannę
10.00  Za + Juliannę w 29 roczn. śm.
11.30  Za ++ Kazimierz i Jana Laskowskich oraz za ++ rodziców
18.00  Za + Marię Ptak w 30 dz. po śm.

Poniedziałek
 8.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła
 8.00  ….
18.00  Za + Stanisławę Szudzianis w 1 roczn. śm.

Wtorek
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  Za + Teresę Śliwińską w 22 roczn. śm oraz za + Józefa Śliwińskiego

Środa
 8.00  …..
18.00  …..
18.00  Wspólnotowa

Czwartek  
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  O nawrócenie męża i dzieci
                oraz w intencji Marka o uwolnienie od złego ducha

Piątek
 8.00  Za + Katarzynę Rzepka w 39 roczn. śm.
              oraz za + Anastazję Nowel w 38 roczn. śm.
 8.00  …..
18.00  Za + Halinę Olszko w 30 dzień po śm. oraz za ++ instruktorów i harcerzy

Sobota, 27.02.2016.
 8.00  Za + Henryka i ++ rodziców oraz ++ Zofię i Franciszka Trzeszewkich
18.00  Za + Antoniego Czerniawskiego w 8 roczn. śm.
               oraz za ++ Jadwigę i Danutę
18.00  O błog. Boże dla O. Romana z racji imienin




Niedziela, 14.02.2016.
 8.00  Za + Franciszkę w 11 roczn. śm., + Jana w 5 roczn. śm.
            oraz za ++ rodziców Leokadię i Franciszka
10.00  Za + Martę w 11 roczn. śm. i + Wincentego Nowickich
10.00  Za + Kazimierę Sieradzan w 3 roczn. śm.
               oraz za + brata Jerzego i + brata Jana
11.30  Za + Krzysztofa Zmitrowicza – od Agnieszki
18.00  Za + Jadwigę-Halinę Kozłowską w miesiąc po śm.

Poniedziałek
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła

Wtorek
 8.00  Za + Janinę w 1 roczn. śm.
              oraz ++ Józefę, Antoniego, Henryka i Wiesława
 8.00  …..
18.00  …..

Środa
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  Wspólnotowa

Czwartek  
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  …..

Piątek
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  Za + Marię w 1 roczn. śm. oraz za + Bronisława Tuszyńskich

Sobota, 20.02.2016.
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  Za ++ Teresę, Jerzego i Krzysztofa Długińskich



Niedziela, 7.02.2016.
 8.00  Za + Władysława Kozicza w 32 roczn. śm.
10.00  Za + Wojciecha Bałachowskiego w 30 dzień po śm.
11.30  Za + Stefana Muchę w 1 roczn. śm.
18.00  Za ++ Antoninę, Mariana, Andrzeja i Romualda

Poniedziałek
 8.00  Za ++ Ryszarda i Mirosława Curlej
 8.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła
18.00  Za + Teresę Czyjak w 2 roczn. śm.

Wtorek
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  O Boże prowadzenie dla Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym
           oraz o błog. Boże dla Marii i O. Romana z okazji imienin

Środa Popielcowa – 10.02.2016.
 8.00  …..
16.30  Za + Zbigniewa Czajkowskiego w 30 dz. po śmierci
18.00  Wspólnotowa

Czwartek  
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  Za ++ Henrykę i Rafała Kubińskich w rocznice śmierci

Piątek
 8.00  …..
18.00  Za + Annę Halinę Rydzewską – od „żywego różańca”
18.00  Za + Jana Kilanowskiego w 3 roczn. śm.

Sobota
 8.00  …..
 8.00  …..
18.00  Za + Bronisławę Wróbel w 3 roczn. śm.




Niedziela, 31.01.2016.
 8.00  Za ++ Annę, Mariana, Józefa, Leszka Kuriatów
              oraz za + Błażeja Gieorgiewskiego
10.00  Za ++ Floriana i Weronikę Lenartów
11.30  Za + Krzysztofa Zmitrowicza – od mamy Aliny
18.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościola

Poniedziałek
 8.00  W intencji Wspólnoty Klasztornej
18.00  Za + Beatę Nahibowicz w 3 roczn. śm.

Wtorek – Święto Ofiarowania Pańskiego
 8.00  Za ++ Braci, Siostry Rodziców, krewnych i Dobroczyńców
               naszego Zakonu i ++ z FZŚ
18.00  Dziękczynna za Sakrament małżeństwa Heleny i Waldemara
               z prośbą o błog. dla całej rodziny

Środa
 8.00  ….
18.00  Wspólnotowa

Czwartek  
 8.00  …..
18.00  O szczęśliwą operację i łaskę zdrowia dla Danuty – od rodziców
18.00  W Intencji Ojca Świętego, za kapłanów, za osoby konsekrowane
                o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz do FZŚ


Piątek
 8.00  …..
18.00  …..

Sobota, 6.02.2016.
 8.00  ….
10.30 W intencji „żywego różańca”
18.00  Za + Adama Dworznickiego od rodziny Puksztów


INTENCJE  MSZALNE
Niedziela, 24.01.2016.
 8.00  Za + Kazimierza w 30 roczn. śm., + Jozefa w 14 roczn. śm.
                  i + Leona w 11 roczn. śm.
10.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła
10.00  Za + Erykę Lester w 30 dzień po śm.
11.30  Za + Wojciecha Bałachowskiego – intencja od sąsiadów
18.00  …..

Poniedziałek
 8.00  …..
18.00  Za + Jana Malickiego  oraz o Boże błog. i zdrowie dla Teresy

Wtorek
 8.00  ……
18.00  …..

Środa
 8.00  …..
18.00  Wspólnotowa

Czwartek  
 8.00  …..
18.00  Dziękczynna z prośbą o błog. Boże dla Teresy z racji 60 urodzin

Piątek
 8.00  …..
18.00  Za + Tadeusza Dymkowskiego w 3 roczn. śm.
18.00  Za + Mirosławę Szymańską w 5 roczn. śm.

Sobota, 30.01.2016.
 8.00  ….
18.00  Za + Jadwigę Czerniawską w 18 roczn. śm.
               oraz za ++ Antoniego i Danutę







Niedziela, 17 stycznia 2016.
 8.00  Za ++ rodziców Anastazję i Bolesława Krupińskich w 19 roczn. śm.
10.00  Za + Adama Dwornickiego w 30 dz. po śm.
10.00  Za + Franciszka Sieradzkiego w 12 roczn. śm.
11.30  Za + Kazimierz Księżopolskiego, ++ rodziców i krewnych z obu stron
18.00  Za + Edwarda

Poniedziałek
 8.00  ….
18.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła

Wtorek
 8.00  …..
18.00  O Boże prowadzenie dla wspólnoty odnowy w Duchu Świętym
           oraz o potrzebne łaski dla Agnieszki z racji imienin

Środa
 8.00  ….
18.00  Wspólnotowa

Czwartek  
 8.00  …..
18.00  …..

Piątek
 8.00  …..
18.00  …..

Sobota, 23 stycznia 2016.
 8.00  …..
18.00  Za ++ Antoninę i Józefa Zawalich



Niedziela, 10.01.2016.
 8.00  …..

10.00  Za parafian i uczęszczających do naszego kościoła

10.00  Za + Jana Brejnę w 1 roczn. śm. oraz za + Stanisława Kozakiewicza

11.30  Za ++ Bronisławę, Irenę i Lucjana

18.00  Za + Zbigniewa Jaskółowskiego w 2. roczn. śm.




Poniedziałek

 8.00  …..

 8.00  …..

18.00  …..




Wtorek

 8.00  …..

 8.00  …..

18.00  Za + Henryka Kurowskiego w 2 roczn. śm.




Środa

 8.00  …..

 8.00  …..

18.00  Wspólnotowa




Czwartek  

 8.00  ……

8.00  …..

18.00  …..




Piątek

 8.00  …..

 8.00  …..

18.00  …..




Sobota, 16.01.2016.

 8.00  …..

18.00  …..

18.00  Za + Teresę Byczkowską w 1 roczn. śm.

              oraz za ++ rodziców Jana i Irenę Nabielec



 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego